Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

JAU ŠIANDIEN! „Gyvas miestas“: „Laisvės piknikas. Idėjų festivalis“ kviečia kiekvieną – mažą ir didelį – šūkiu „Valstybė esu aš“

Rugpjūčio 26 dieną, Kauno Nemuno saloje vyks „Laisvės piknikas. Idėjų festivalis“. Renginys skirtas visai Lietuvai, smagus, nemokamas, prasmingas ir pilietiškas, tad laukiama dešimčių tūkstančių žmonių su viltimi, kad „Laisvės piknikas“ taps didžiausiu pilietiniu festivaliu Lietuvoje.

Jo metu veiks visuomeninės erdvės, kuriose prisistatys daugiau kaip 40 nevyriausybinių ir visuomeninių organizacijų, gros žymiausi muzikos atlikėjai, bus rodomi filmai, vyks sporto varžybos. Tuo pačiu nuo ryto penkiose erdvėse vyks diskusijos svarbiausiais Lietuvai klausimais – švietimu, emigracija, regionų tuštėjimų, socialiniais reikalais, mokesčiais, santykiais su kaimynais. Jose ne tik dalyvaus valdžios ir opozicijos atstovai, žymiausi ekspertai, bet kartu su visa auditorija bus generuojamos naudingos idėjos Lietuvai.

Kad „Laisvės piknike“ dalyvautų ne tik didžiųjų miestų žmonės, organizatoriai pasirūpino kelionių patogumu – važiuojant į Pikniką iš bet kurio Lietuvoje miesto, kurį aptarnauja „Kautra“ autobusai bei „Lietuvos geležinkeliai“, ir pateikus kodą LAISVĖS PIKNIKAS, bilietus bus galima įsigyti dvigubai pigiau.

Prisidėkime prie savosios valstybės kūrimo ir mes! Juk neveltui šių metų „Laisvės pikniko“ šūkis yra skirtas kiekvienam, mažam ir dideliam Lietuvos piliečiui – „Valstybė esu aš“.

Kaip kalbėjo festivalio iniciatorius Andrius Tapinas: „Tai ir pilietiškumo, ir pramogų erdvė vienoje vietoje. Šis renginys yra daugialypis: galima ilsėtis, klausytis muzikos, sportuoti, dalyvauti diskusijose, filmo nueiti pasižiūrėti… Kiekvienas gali susidaryti planą, kaip tą dieną praleisti. Nėra priežasties kodėl nevažiuoti į Laisvės pikniką. Kiekvienas iš mūsų yra Valstybė. Nesvarbu, ar tu esi Seimo pirmininkas, ar ministras, ar mokytojas, ar tu esi pirmokėlis, ar studentas, ar tu esi laikinai iš Lietuvos išvažiavęs užsienio lietuvis, vis tiek tu esi Valstybė“.

Festivalio „Laisvės piknikas“ iniciatorius Andrius Tapinas

Festivalis prasidės rugpjūčio 26 dieną 10 valandą Kaune, Nemuno saloje.

Oficialus Laisvės Pikniko puslapis: http://laisvespiknikas.lt/

Renginys Facebook socialiniame tinkle: https://www.facebook.com/events/1302237029895845/

Kitos naujienos

Festivalis, kuriame lankėsi pats Antanas Smetona. Taip apie prieš Antrąjį pasaulinį karą vykusias...

„Piligrimas atėjo, uždėsim antspaudą“, – šūktelėjo ...

Vakar elektros kainos biržoje šoktelėjo iki neregėtų aukštumų – 4 eurų už kilovatvalandę, negana to, „Per...

Ką vartoja lietuviai ir kokia priklausomybė dažniausia, kaip padėti priklausomiems žmonėms? Pokalbis apie...