Klausyti gyvai

18:00 - 21:00

TOP33 (laida kartojama)

„Gyvas miestas“ – siekiant atgaivinti Jaunimo parką Alytaus jaunimas platina peticiją!

Dauguma alytiškių pamena Jaunimo parke įkurtus atrakcionus: įvairių tipų sūpynes, kalnelius, elektrines mašinas, „velnio ratą“ ir kita. Jaunimo parkas vėl atgimsta! Savivaldybėje vyko susitikimas su įvairių sričių jaunimo ir verslo atstovais. Jame  dalintasi mintimis, kaip Jaunimo parką paversti dar aktyvesne pramogų ir laisvalaikio vieta.

Idėjos Jaunimo parke

Alytaus jaunimas platina peticiją dėl Jaunimo parko vizijos – pasirašyk ir tu!

Dalintasi mintimis, kaip Jaunimo parką paversti dar aktyvesne pramogų ir laisvalaikio vieta (AMS nuotr.)

Šiemet miesto savivaldybės tarybos prašoma pritarimo skirti lėšas BMX dviračių entuziastų „pump track“ trasai ir parkūro kliūčių ruožui įrengti. Planuojama įrengti ir Lietuvoje analogų neturinčius lauko treniruoklius su išskirtiniu dizainu, taip pat vandens kolonėlę, kad ja galėtų naudotis pasivaikščioti mėgstantys gyventojai, miesto svečiai ir čia aktyviai laiką leidžiantis jaunimas. Alytuje jau yra įrengtos kelios geriamojo vandens kolonėlės, jose vanduo yra nemokamas. Sutvarkius infrastruktūrą, pramogautojai pagaliau turėtų ir tualetą, atsiras galimybė atidaryti maitinimo įmonę.

Į susitikimą atvykę jaunimo atstovai išsakė savo pastebėjimus, pateikė vertingų minčių, kaip jaunimo erdvės taptų visiems priimtinos bei saugios (AMS nuotr.)

Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius džiaugėsi, kad Alytaus jaunimo parkas iš tikrųjų tampa jaunimo aktyvaus laisvalaikio vieta. „Tačiau planuoti ir skirti lėšas yra viena, o kita – jas panaudoti taip, kad įrenginiai tikrai būtų tinkami, reikalingi ir savi tiems, kam jie skirti. To be jaunimo dalyvavimo padaryti negalėsime“, – teigė vicemeras.

Savivaldybėje vyko susitikimas su įvairių sričių jaunimo ir verslo atstovais (AMS nuotr.)

Į susitikimą atvykę  jaunimo atstovai išsakė savo pastebėjimus, pateikė vertingų minčių, kaip jaunimo erdvės taptų visiems priimtinos bei saugios. Taip pat siūlyta išvystyti parko infrastruktūrą taip, kad būtų ne tik pramogų zonos, bet šalia atsirastų ir poilsio zonos. Apsvarstyta, kad prieš rengiant pramogų zonas, būtų organizuojami susitikimai su jaunimo atstovais, kad šios erdvės būtų įrengtos pagal jaunimo poreikius. Ar šie  planai Jaunimo parke taps realybe, paaiškės artimiausiame tarybos posėdyje.

Šiemet miesto savivaldybės tarybos prašoma pritarimo skirti lėšas BMX dviračių entuziastų „pump track“ trasai ir parkūro kliūčių ruožui įrengti (AMS nuotr.)

Kitos naujienos

Merkinėje, iškilmingai bus atidengtas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui ir atidarytas...

Šeštadienį, 2022 m. lapkričio 29-ąją Vilniaus rotušėje vykstančiame Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) su...

Alytaus pataisos namų atvirosios kolonijos gyvenamųjų patalpų tualeto lubose pareigūnai rado ir paėmė du ...

...