Klausyti gyvai

17:30 - 18:00

Savaitgalio promenada

„Gyvas miestas“ – sudie, „Taikos sargyba“! Tik šiukštu nepradanginkite skulptūrų

Radijo stoties „FM99“ eteryje laida „Gyvas miestas“. Kiekvieną trečiadienį kalbame apie tai, kas vyksta tarp mūsų. Čia architektūros, urbanistikos ir ekonomikos aktualijos iš Lietuvos bei pasaulio.

„Gyvas miestas“ „FM99“ eteryje trečiadieniais po 14 valandos, laida kartojama ketvirtadienį po 20 val. bei sekmadienį po 16 val.

Šioje „Gyvo miesto“ laidoje tęsiame temą apie Vilniaus Žaliojo tilto skulptūras. „Gyvas miestas“, laikydamasis duoto pažado, ir toliau informuoja apie Žaliojo tilto skulptūrų likimą. Praėjusią laidą, europarlamentarų išsakytą nuomonę ir Vilniaus miesto savivaldybės komentarą rasite čia.

zaliasis tiltas vilnius
Nukeliamos Žaliojo tilto skulptūros Vilniuje

Šįkart pateikiame jums Gražinos Drėmaitės, Valstybinės kultūros paveldo komisijos pirmininkės poziciją apie Žaliojo tilto Vilniuje skulptūrų likimą. Jos teigimu, kadangi skulptūrų grupė yra įrašyta į Lietuvos kultūros paveldo sąrašus, ji turi būti grąžinta atgal į vietą, kur stovėjo daugiau nei pusšimtį metų.

Antra tema šioje „Gyvo miesto“ laidoje apie Alytaus miesto savivaldybės ketinimus į Alytų priimti dvi pabėgėlių šeimas, tačiau paskelbus šią naujieną internete, kilo diskusijos. Žmonės buvo susirūpinę dėl konkurencijos didėjimo Alytaus darbo rinkoje. Ar nerimas yra pagrįstas?

Klausykite laidos. Laida „FM99“ eteryje transliuojama trečiadienį po 14 valandos, kartojama ketvirtadienį vakare bei savaitgalį.

Išsakykite savo pastebėjimus ir nuomonę: gyvasmiestas@gmail.com
Aplankykite „Gyvas miestas“ Facebook
www.gyvasmiestas.lt

Instagram

Kitos naujienos

Merkinėje, iškilmingai bus atidengtas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui ir atidarytas...

Šeštadienį, 2022 m. lapkričio 29-ąją Vilniaus rotušėje vykstančiame Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) su...

Alytaus pataisos namų atvirosios kolonijos gyvenamųjų patalpų tualeto lubose pareigūnai rado ir paėmė du ...

...