Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Į Alytų atvyks lietuvaičių kolektyvas „Nemunas“ iš Argentinos!

Birželio pabaigoje į Alytų atvyksta lietuvių ansamblis „Nemunas“ iš Argentinos. Renginys skirtas Dainų šventės šimtmečiui.

Užsienio kolektyvai, kurie iš viso pasaulio atvyksta į Dainų šventę pasiskirstys po visą Lietuvą. Alytus priims dainų ir šokių ansamblį „Nemunas”, kuriame yra 53 nariai.

Apie tai FM99 studijoje kalbame su Alytaus kultūros centro liaudies dainų ir šokių ansamblio „Dainava” prezidentu Romualdu Ambroževičiumi ir meno vadovu Arvydu Mikalausku.

Kaip sako Romualdas Ambroževičius, visi dalyviai dainuoja lietuviškai, nors kalbėti lietuviškai nemoka. Lietuvių ansamblis „Nemunas“ surengs koncertą Alytuje. „Kol kas nežinome renginio laiko ir vietos, nes ieškome rėmėjų. Visi tie kurie, nori prisidėti prie šio renginio gali rašyti el. paštu: [email protected] arba telefonu +370 618 39098″, – sako R. Ambroževičius.

Tuo tarpu Arvydas Mikalauskas pasakojo apie dvidešimtą kartą organizuojamą vaikų ir jaunimo liaudies meno festivalį „Ateik, saulute, su pyragais“: „lauksime jūsų visų Alytaus Rotušės aikštėje, birželio 16 d., 12.00 val.”.

 

Kitos naujienos

Tylos užtvanka sugriūna ir erdvę užlieja šviesos! Merkinėje jau ketvirtą kartą vyks menų festival...

Alytaus apskrities tuberkuliozės ligoninė bus prijungta prie Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės, tr...

Tradicinis ir tūkstantines žiūrovų minias pritraukiantis, vienas laukiamiausių vasaros renginių A...

Tai sužinosime parodoje „Atsiminimų miestas“ liepos 31 d. (trečiadienį), 17 val. Ilgai lauktas „M...