Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Į Jaunimo parką kviečiami ir maži, ir dideli

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras liepos mėnesį (esant geram orui) visus Alytaus miesto gyventojus kiekvieną ketvirtadienį nuo 11 iki 15 val. kvietė rinktis į Jaunimo parką, kuriame vyko nemokami aktyvūs užsiėmimai, pirmos pagalbos pamokėlės, akių mankštelės. Taip pat į veiklų sąrašą įtrauktas ne tik fizinis aktyvumas, bet ir loginės užduotys ir kitos sveikatinančios veiklos.

Veiklų akimirkos (AMSVSBI nuotr.)

Visuomenės sveikatos biuro specialistės vedė pirmos pagalbos pradžiamokslį,  mokė stabdyti kraujavimą, aiškino kaip tvarstyti žaizdas, taip pat kaip taisyklingai atlikti dirbtinį kvėpavimą  ir ką daryti jeigu žmogus užspringo. Viską alytiškiai galėjo išbandyti praktiškai, nes tam buvo mokymui skirti modeliai ir priemonės.

Liepos mėnesį vykę užsiėmimai (AMSVSBI nuotr.)

Nuo mažiausiojo iki didžiausiojo miesto gyventojo galėjo išbandyti „sveikatos takelį“, pratimus pėdutėms, vaikščioti „gyvatėle“. Mažiausieji išbandė įvairias estafetines rungtis, judriuosius žaidimus, varžėsi linksmosiose estafetėse. Visuomenės sveikatos biuro specialistės kiekvienam norinčiam atliko nemokamą kūno sudėties analizę, kuria naudodamasi davė individualius patarimus dėl sveikos gyvensenos, fizinio aktyvumo ir mitybos.

Sudalyvauti smagiose veiklose galėsite ir rugpjūtį (AMSVSBI nuotr.)

Nemokami aktyvūs užsiėmimai rugpjūčio mėnesį (esant geram orui) ir toliau vyks Alytaus Jaunimo parke. Tad laukiame tiek mažų, tiek didelių!

Kitos naujienos

(BNS). Seimo pirmininkė ir frakcijų seniūnai registravo pataisas, kuriomis vietoje kanceliarinių išlaidų ...

„Mes buvom kaip sviestas, į kurį sminga karštas peilis“, - sako dezinformaciją ir ...

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, organizuodamas konkursus dėl pakuočių atliekų surinkimo...

Birželio 11 dieną 13.30 val. Varčios miške, prie partizanų atminimo kryžiaus (Dušnionių girininki...