Klausyti gyvai

13:35 - 15:00

Ši diena muzikos istorijoje

Į miesto gyventojų klausimus atsakinėjo meras Vytautas Grigaravičius (papildyta)

„FM99” studijoje viešėjo Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius. Laidoje meras atsakinėjo į miestiečiams rūpimus klausimus. Klausykite pokalbio.

Vytautas Grigaravičius pasidžiaugė galimu bendradarbiavimu su vienu Kinijos miestu. Meras birželio mėnesį planuoja vykti į Kiniją ir užmegzti konkrečius bendradarbiavimo ryšius. „Norėčiau suburti Alytaus verslininkų delegaciją, kurie vyktų į Kiniją kartu ir užmegztume kontaktus. Verslininkai galėtų vykti jau su konkrečiais pasiūlymais“, – sakė V. Grigaravičius.

Vyksta susitikimai su verslo bendruomenės atstovais.  Kaip sakė V. Grigaravičius, kovo mėnesį yra numatytas artimiausias susitikimas, kurio metu bus aptartos įvairios aktualios problemos ir verslininkams rūpimi klausimai. Klausytoja mero klausė, kodėl verslo liudijimų kainos Alytuje yra vienos aukščiausių ir kodėl panaikintos lengvatos bedarbiams? „Apskritai verslo liudijimų kainos Alytuje sumažėjo. Tarybos narių valia kainos padidėjo tik kai kurioms profesijoms“, – atsakė meras.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
„FM99” studijoje viešėjo Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius („FM99“)

Praėjusią savaitę saugaus eismo komisijoje buvo daug diskutuota apie eismą Alytuje. Gyventojai pastebėjo, kad skiriamas didesnis dėmesys saugiam eismui. Tačiau gyventojai piktinasi šviesoforu esančiu prie autobusų stoties. „Šviesaforus ir kelių eismo ženklus stato ne meras. Tai sprendžia saugaus eismo komisija, tai yra jų rūpestis. Jeigu tai yra problema, manau, bus prie šio klausimo grįžta ir jis bus negrinėjamas“, – sakė V.Grigaravičius.

Daug gyventojų klausimų sulaukta apie šaligatvių, gatvių tvarkymą, vaikų aikštelių įrengimą. Mero klausta, kada bus sutvarkyta automobilių aikštelė prie nugriautosios senosios autobusų stoties. Mero teigimu šiuo metu vyksta svarstymai, kas toje vietoje turėtų būti ir ieškome naudingiausio varianto. Taip pat klausta, kada bus sutvarkytas Ulonų gatvėje esantis šaligatvis. Meras nurodė, kad reikėtų sutvarkyti šaligatvius, kurių būklė prasčiausia, Ulonų gatvėje taip pat. Dėl vaikų žaidimų aikštelių, V.Grigaravičius nurodė, kad ketinama rekonstruoti žaidimų aikšteles esančias vaikų darželiuose. Vaikų darželiai yra atviri žaisti vaikams. O privačių daugiabučių namų kiemuose esančios aikštelės gali būti rekonstruotos iš savivaldybės ir gyventojų lėšų, principu 50/50.

 

Kitos naujienos

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) patirtis, kuriant ir plėtojant regioninę atliekų tvar...

Kas yra dzūkas, kuo ypatinga Dzūkija, kas lėmė čia įsikūrusių žmonių gyvenimo būdą, f...

Gegužės 20-21 dienomis startuoja Drive-in seansai Alytuje, Alytaus dainų slėnio aikštelėje. 

Pradedant Ulonų – Santaikos gatvės  ketvirtojo etapo rekonstrukcijos darbus, Alytaus miesto savi...