Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Į Šaltinių pagrindinę mokyklą atvyksta mokytojų delegacija iš Donecko

25 Mariupolio, Bachmuto, Kramatorsko ir kitų Donecko srities miestų pedagogai bei švietimo sistemos darbuotojai Lietuvoje dalyvauja 5 dienų trukmės edukacinėje programoje apie netradicinio ir aktyvaus mokymo metodus bei jų taikymą mokyklose, mokinių motyvavimo, kūrybiškumo ir kritinio mąstymo ugdymo ypatumus.

Ukrainiečių pedagogai kartu su Vilniaus „Žemynos“ gimnazijos ir Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos pedagogais dalyvaus bendruose renginiuose bei pažintinėse ekskursijose. Lietuvos vaikų ir jaunimo centro „Tikrų mokymų“ lektoriai praktiškai supažindins svečius su neformaliojo ugdymo metodų taikymo pamokose ypatumais.

saltiniu-pagr-mokyklos-direktorius
Šaltinių pagrindinės mokyklos direktorius Alfonsas Lietuvininkas (Šaltinių pagrindinės mokyklos nuotr.)

Kaip sakė Šaltinių pagrindinės mokyklos direktorius Alfonsas Lietuvininkas, atvykę mokytojai susipažins su ugdymo procesu, jiems bus parodyta, kaip mokykloje vyksta pamokos.

Šie mokymai pedagogams – Lietuvos-Ukrainos vystomojo bendradarbiavimo projekto „Parama nuo konflikto nukentėjusiems Rytų Ukrainos regionams švietimo srityje: Kelyje į pokyčius“ dalis. Ši į Lietuvą atvykusių mokytojų iš Rytų Ukrainos regionų grupė – jau antroji iš penkių planuojamų. Birželio ir rugsėjo mėnesiais Vilniuje jau lankėsi dvi moksleivių grupės, o spalį atvyks dar 2 – vienos moksleivių ir vienos mokytojų grupės.

Kitos naujienos

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...

Rugpjūčio 12 d. (penktadienį), 19:00 kviečiame atvykti į Audiovizualių menų centrą (buvusią Alytaus sinag...