Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

Į „Tallinn Music Week“ — gausios Lietuvos muzikos industrijos pajėgos

Į šią savaitę Estijos sostinėje vykstantį didžiausią Baltijos šalyse muzikos industrijos renginį — miesto festivalį „Tallinn Music Week“ — išvyko gausi delegacija iš Lietuvos. Šiemet joje išsikeltų tikslų sieks ne tik muzikantai, bet ir gerokai didesnis būrys muzikos agentūrų, leidybinių kompanijų atstovų bei vadybininkų.

Deeper_Upper
Deeper Upper

Festivalio muzikinėje programoje šios industrijos profesionalų, Talino gyventojų ir miesto svečių dėmesį trauks penkios lietuviškos grupės — žaismingieji „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, synthpop/indie scenos atstovai „Deeper Upper“, eksperimentinio post-jazz trio „Sheep Got Waxed“, dub techno pionierius „grad_u“  bei sunkiosios muzikos stovyklą atstovaujantys „No Real Pioneers“.

Sheep Got Waxed3. Picture by Rytis Seskaitis
Eksperimentinio post-jazz trio „Sheep Got Waxed“

Už scenos ribų, muzikos verslo konferencijoje bendradarbiavimo partnerių ieškos bei įkvepiančių pranešimų klausysis gausus Lietuvos muzikos vadybininkų, koncertų organizatorių ir žurnalistų būrys. Tarp jų — Lietuvos muzikos verslo asociacijos nariai — agentūrų „M.P.3“, „Damn Good“, menų fabriko „Loftas“  atstovai. Šalį konferencijos metu atstovaus ir patirtimi dalinsis „Lofto“  įkūrėjas ir vienas Lietuvos muzikos verslo asociacijos steigėjų Viktoras Diawara.

grad_u-01-photo-by-Egle Sabaliauskaite
Dub techno pionierius „grad_u

„Tallinn Music Week“ — jau devintą kartą vykstantis festivalis-konferencija, pamažu išaugęs iki vieno svarbiausių tokio pobūdžio renginių Europoje ir tapęs viso miesto festivaliu. Jis kasmet sutraukia šimtus muzikos ir kitų kūrybinių industrijų profesionalų bei tūkstančius meninės programos lankytojų. Čia susirinkę festivalių, koncertų organizatoriai, vadybos, leidybos ir kitų kompanijų atstovai iš viso pasaulio ieško naujų talentų ir bendradarbiavimo partnerių.

 

Kitos naujienos

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau mažd...

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius ...

Šventežeryje įsikūrusi bendrovė „Pietų Megrame“ rugsėjo 24 d. atšventė 25-ąjį gimtadienį. FM99 apie prabė...

1992 metais išgarsėjusi pirmoji lietuviško repo grupė „Pompa“ šiemet išleis vinilinę plokštelę „Labai mal...