Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Iglė ir Tadas pristato bendrą dainą ir linki vasarą įsimylėti

„Naktis vasarinė“ taip romantiškai vadinasi Iglės Bernotaitytės ir Tado Juodsnukio nauja daina. Tai jau ketvirtas jų drauge atliekamas kūrinys. Iglė ir Tadas sako, kad daina skirta norintiems atsipalaiduoti ir nerūpestingai vasaroti.

„Ši daina visiškai kitokia nei ankstesnės. Anos buvo svajingos, o „Naktis vasarinė“ skirta pajudėti šokio ritmu. Klausykitės jos ir pasiimkite iš šios vasaros viską. Tegul joje būna draugai, vakarėliai, dviračiai, pajūris, maistas ant laužo, šokiai iki ryto“, – linkėjo Tadas. „Ir dar linkim tiems, kas iki šiol nesurado antros pusės, šią vasarą būtinai įsimylėti“, – pridūrė Iglė.

Iglė ir Tadas. Martyno Stankaičio nuotr.

Iglė ir Tadas – pora ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Tiksliau reikėtų sakyti: pora gyvenime, tapusi ir sceniniu duetu.

„Pamenu, sakėme, kad tikrai kartu nedainuosim. Bet paskui vieną sykį padainavome namie spontaniškai, antrą sykį…  Įdėjom daug negalvodami video į socialinius tinklus ir visi ėmė prašyti bendrų dainų. Tai va, pasidavėm įtakai ir jau ketvirtas kūrinys“, – juokėsi Iglė.

„Supratome, kad mums tai labai lengvai ir natūraliai pavyksta. Scenoje sutariame net geriau nei gyvenime. Labai gerai vienas kitą jaučiame, iš žvilgsnio skaitome vienas kito mintis, labai puikiai drauge sekasi ir su publika bendrauti“, – pasakojo Tadas ir pridūrė, kad nauja daina „Naktis vasarinė“ jau skambėjo keliuose koncertuose ir klausytojai puikiai ją įvertino.

Kitos naujienos

Laidoje „Darau verslą“ kalbėjomės su alytiškiais, sveikų užkandžių „Longevies“ gamintojais Audra ...

Kino stovykla jaunimui „24 per sekundę“ suteiks galimybę toliau gilintis į kino kūrimo procesus s...

„Ši daina – lyg nauja kryptis mano muzikoje, kur išbandau kitokį skambesį. Grįžtu į 80-tuosius, kurie man...

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ tradiciškai sugrįžta vasaroti į Alytų. Liepos 15–21 d....