Klausyti gyvai

17:00 - 19:00

Tokia diena

Ignas Žilinskas: aš laimingas žmogus

Prenumeruokite ir klausykite tinklalaidžių platformoseApple podcasts | Spotify | Google podcasts | RSS|Breaker| Castbox |Overcast | Pocket Casts | RadioPublic

Ignas – alytiškis, Edinburgo universiteto absolventas, programuotojas, gyvenantis Londone, teigia, kad universitetą baigė daugiau dėl tėvų nei dėl savęs. Jis įsitikinęs: tam, kad būtum laimingas ir sėkmingas aukštojo mokslo diplomas nebūtinas.

Taigi, koks tas laimės receptas? Ignas juokauja, kad dar iš 90-ųjų yra atsineštas stereotipas, jog sėkmingas žmogus turi turėti savo verslą, brangų automobilį ir jau anekdotiniais tapusius aksesuarus.  Gerai, kad šiandien tai yra tik juokai, o tarp prabangaus automobilio ir laimės nėra nieko bendro.

Ignas Žilinskas

Tik baigęs gimnaziją Ignas išvyko studijuoti į Škotiją. Vaikinas buvo įsitikinęs, kad gerai kalba angliškai, kol išvykęs suprato, jog buvo ne visai teisus. Nepriekaištinga anglų kalbos gramatika dar negarantavo puikaus bendravimo su vietiniais.

Igno įsitikinimu, didžiausia klaida, kurią daro jaunimas, kurią ir pats savu laiku padarė išvykęs į užsienį studijuoti – nepakankamai aktyvus gyvenimas. Jo teigimu, būtina iš karto bandyti užsiimti veiklomis, lankyti grupes, būrelius, tam, kad greičiau adaptuotis naujoje aplinkoje, užmegzti tinkamas pažintis, tobulinti kalbą.  

Jaunuolis įsitikinęs, jog išgyventi dėl nepasisekimų nereikia. Jei neįstojai į universitetą, o draugai įstojo nesinervink, geriau pasistenk tinkamai išnaudoti gautą laiką, išbandyk save kitose srityse, darbuose ir įgauk patirties.

Ignas netiki likimu. „Viskas priklauso nuo išorinių faktorių ir daug kas nuo tavęs“, – teigia pašnekovas.

Įdomus pokalbis su įdomiu žmogumi – pasiklausykite ir išgirsite ką Ignas pataria savęs ieškančiam jaunimui, kokiomis vertybėmis vadovaujasi gyvenime ir paprastą atsakymą į paprastą klausimą – kas yra internetas.

Jei nespėjote paklausyti tiesioginės laidos arba kartojimo, nenusiminkite, „Papasakok man“ su Vija rasite visose tinklalaidžių platformose.

„Papasakok man“ laida dalinai finansuojama Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo.

Kitos naujienos

Spektaklis, Vokietijoje išpopuliarėjęs vos per kelerius metus, sukurtas pagal šiuolaikinio vokiečių...

Alytaus mašinų gamykla „Astra LT“, gaminanti nerūdijančio plieno konstrukcijas maisto, chemijos i...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.

Šiame pirmą kartą atliktame tyrime Lietuva gavo 37 balus iš 100 galimų ir regione kartu su Graikija ...