Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Indas Mayur Ghadle: „Mūsų visų darbas yra jaunąją kartą įtikinti kurti savo ateitį Lietuvoje“

Mayur Ghadle į Lietuvą atvyko 2015 metais. Pradžioje studijuoti, tačiau liko čia ir dabar apie Lietuvą ir lietuvius jau kalba ne jūs, o MES, ir sako, kad mūsų visų darbas yra jaunąją kartą įtikinti kurti savo ateitį Lietuvoje, o ne ieškoti laimės kitur pasaulyjė. Susipažinkime su iš Indijos atvykusiu Mayur, arba, kaip jį vadina lietuviai – Majuru.

Tik atvykus buvo keistoka, ne visi žmonės buvo pratę bendrauti su užsieniečiais, bet mokantis lietuvių kalbos situacija gerėjo, o dabar Mayur Kauną mato kaip savo namus. Čia jis jau praleido 7-erius metus. 

Mayur Ghadle

„Kaunas man labai primena gimtąjį miestą centrinėje Indijoje Bhopal“, – sako Mayur. Baigęs pramonės inžineriją ir vadybos technologijos magistro studijas M.Ghadle  pradėjo darbą mažose įmonėse, o nuo 2019 metų dirba UAB Continental Lietuva.

Lietuvoje įsikurti sekėsi puikiai, o diskriminacijos apraiškų, anot jo, nepatyrė.

“Nesakyčiau, kad tai diskriminaciją, taip, smalsūs žvilgsniai, ir kai žmonės ko nors nesupranta, jie atsitraukia. Smalsumas nebūtinai visada geras dalykas,“ – šypsosi Mayur. Kai žmonės tam tikro amžiaus, jau su savo patirtimis, jie elgiasi savaip, tad būna ir taip, kad pagalbos vyresnis žmogus iš svetimšalio nelinkęs priimti, pasakoja pašnekovas.

Mayur sukūręs ir šeimą, jo žmona į Lietuvą iš Indijos atvyko 2021 metais ir įsidarbino mados logistikos sektoriuje. 

Lietuva yra itin greitai tobulėjanti šalis, pastebi M.Ghadle. „Lietuva, kaip šalis, kaip nepriklausoma valstybė, vis tiek dar labai jauna, tad prireiks laiko, bet progresas, ko pasiekė Lietuva per šiuos 32 metus, tikrai didžiulis. Nuo tos šalies, kokia buvo, iki tarptautinės bendruomenės pilnateisės narės,  iki startupų hub’o Baltijos šalyse. Kuriasi naujos kompanijos Lietuvoje, matosi augimas, ne tik šalies, bet ir žmonių, jų požiūris taip pat pasikeitė, žmonės daug labiau atviri, priimantys naujas idėjas“, – kalba Mayur Ghadle.

Klausykite plačiau!

Kitos naujienos

Laidoje „Darau verslą“ kalbėjomės su alytiškiais, sveikų užkandžių „Longevies“ gamintojais Audra ...

Kino stovykla jaunimui „24 per sekundę“ suteiks galimybę toliau gilintis į kino kūrimo procesus s...

„Ši daina – lyg nauja kryptis mano muzikoje, kur išbandau kitokį skambesį. Grįžtu į 80-tuosius, kurie man...

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ tradiciškai sugrįžta vasaroti į Alytų. Liepos 15–21 d....