Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Ir alytiškiai jau gali registruotis vakcinai elektroniniu būdu, vakcinuojama 55+

Prenumeruokite FM99 radijo podcast’ą: Applepodcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic | BreakerAnchor|Pocket Casts| Anchor|Castbox|Overcast

Nuo gegužės 10 dienos Alytuje kaip ir visoje Lietuvoje pradėta skiepyti 55+ amžiaus asmenys. Registracija vykdoma per evaldžios vartus:

http://www.apoliklinika.lt/news/216/56/Registracija-vakcinacijai-COVID-19/

Apie vakcinavimo situaciją šiandien Alytuje pasakoja Alytaus poliklinikos direktorius Marius Jasaitis.

“Trečiadienį buvome įdėję 500, atvyko 480, šiandien taip pat numatyta registracija, tačiau matome, kad 8 valandos ryto duomenimis dar buvo apie 170 laisvų laikų, tai tikėtina, kad dar užsiregistruos, bet pastebėjome, kad antros dienos aktyvumas sumažėjęs,”- pasakoja Alytaus poliklinikos direktorius Marius Jasaitis.

Dėl mažesnio aktyvumo priežastys gali būti, kad žmonės neturi elektroninio raštingumo ir per mažai informacijos, M.Jasaitis. Sistema leidžia užregistruoti ir kitą asmenį, nebūtina tai daryti pačiam, todėl neturintiems elektroninio parašo gali padėti bet kas, jį turintis.

Šiandien skiepijama Pfizer vakcina, o registruojantis elektroninėje sistemoje žmogus gali pasirinkti laiką ir vakciną. Nuo gegužės 17 dienos planuojama, kad registruotis bus galima ir Karštąja linija 1808.

Alytaus m. savivaldybė kol kas jokių papildomų galimybių skiepytis, kaip, pavyzdžiui, Marijampolėje, kur skiepijami senolius atlydėję jaunesni žmonės, nesiūlo. “Mums kol kas bonusų dalinti nereikia, nes puikiai visus gaunamus vaksinų kiekius sunaudojame, nėra taip buvę, kad sandėliuotume,” – tvirtina M.Jasaitis.

Verslo įmonės taip pat registruoja savo žmones, didelė dalis stambesnių Alytaus miesto įmonių darbuotojus jau paskiepiję.

  • Šiuo metu registruotis skiepams nuo COVID-19 Alytaus mieste kviečiami:
  • senjorai (virš 65 m.);
  • sergantieji lėtinėmis ligomis;
  • 55-64m. asmenys;

REGISTRACIJA: prisijungimas prie el. registracijos sistemos vakcina.myhybridlab.com nuo gegužės 10 d. vyksta per Elektroninius valdžios vartus. Sėkmingai užregistruotas pacientas gaus SMS žinutę su tikslia atvykimo data, laiku bei vieta.

Jūs galite užregistruoti save ar savo artimąjį. Reikia tik registruojamo asmens duomenų ir kontaktinio numerio. 

VIETA: Skiepijimo centras, Alytaus Sporto ir Rekreacijos Centras, Naujoji g. 52, Alytus. Atvykti skiepui kviečiame likus ne daugiau kaip 10 minučių iki Jūsų pasirinkto laiko.

Maloniai prašome susipažinti su šiuo metu vakcinacijai kviečiamų asmenų grupių sąrašu koronastop.lrv.lt/lt/vakcinavimas. Čia taip pat rasite informaciją, kokias grupes planuojame kviesti artimiausiu metu.

KĄ SVARBU ŽINOTI NORINT UŽSIREGISTRUOTI VAKCINACIJAI?

Prisijungimas prie registracijos sistemos vyksta per Elektroninius valdžios vartus arba su IPasu. Jums reikės:

  1. Pasirinkti: registruosite save ar kitą asmenį.
  2. Nurodyti savo arba kito registruojamo asmens duomenis, kontaktinį telefono numerį ir savivaldybę, kurioje norima skiepytis.
  3. Pasirinkti pageidaujamą vakciną ir norimą vakcinacijos vietą iš siūlomų variantų.
  4. Pasirinkti vieną iš galimų laikų vakcinacijai.

Dėmesio! Registracijos patvirtinimą su nurodyta vakcinacijos data, tiksliu laiku, pasirinkta vakcina ir vieta gausite iškart po registracijos trumpąja sms žinute Jūsų nurodytu kontaktiniu telefono numeriu.

Jei registruotis nepavyksta ar neturite galimybių, paprašykite artimo žmogaus pagalbos– užsiregistravęs su savo Elektroninės bankininkystės duomenimis, jis turės pasirinkti galimybę registruoti „kitą asmenį“.

KĄ SVARBU ŽINOTI ATVYKSTANT VAKCINUOTIS?

Vakcinuotis prašome atvykti ne anksčiau nei 10 minučių iki registracijos metu nurodyto laiko.  Atvykdami turėkite asmens tapatybę liudijantį dokumentą.

Po vakcinacijos Jūsų bus paprašyta palaukti 15 minučių šalia procedūrinio kabineto, kad būtų laiku suteikta būtina skubioji pagalba, jei įvyktų staigi nepageidaujama reakcija į vakciną. 

Jei Jums reikalingos dvi vakcinos dozės, antrai vakcinos dozei gauti iš naujo registruotis nereikia! Antros dozės datą ir laiką suderinsite vakcinacijos centre po to, kai būsite paskiepyti pirma doze.

Jei turite klausimų dėl vakcinų ar vakcinavimo proceso, atsakymus galite rasti interneto svetainėje www.koronastop.lt/vakcinavimas .

Klausykite daugiau:

Kitos naujienos

Darbo partija antradienį iš savo gretų pašalino Druskininkų politiką, įtariamą disponavimu narkotikais.

Po penkių metų pertraukos į Lietuvos rankinio federacijos finalo ketvertą grįžta Alytaus "Varsos ...

Alytaus „Dainava“ pasirašė sutartį su 28 metų saugu iš Ukrainos Artiomu Radčenka. Tiesa, žaidėjas...

Lietuvai skirti 62 balai iš 100 galimų. Ji 33-ia pasaulyje ir užima 12 vietą tarp Europos Sąjungos valsty...