Klausyti gyvai

17:00 - 18:00

Savaitgalio promenada

Išrinkti radijo stoties „FM99“ (ne)tradicinės akcijos „Velykinis margutis visaip!“ nugalėtojai

Išrinkti radijo stoties „FM99“ (ne)tradicinės akcijos „Velykinis margutis visaip!“ nugalėtojai

1 vietos nugalėtojas
1 vietos nugalėtojas

Besidžiaugdami sužydėjusiu pavasariu ir saulėtomis dienomis šiais metais surengėme netradicinę tradicinę radijo stoties „FM99“ velykinę akciją, kurią pavadinome „Velykinis margutis visaip!”.

Su akcijos partneriu “Pietų Megrame” kiaušinius pakvietėme ne tik marginti bet ir lipdyti, montuoti, lankstyti, siūti, velti ar bet kaip kitaip įgyvendinti savo kūrybines idėjas ir, žinoma,  laimėti!  Konkursui sulaukėme ir tradicinių –  drožinėtų, žolelėmis, ir natūraliais dažais, vašku puoštų, o taip pat ir netradicinių – nėriniais, piešiniais ir net iš želė padarytų kiaušinių!

Šiemet daugiausiai komisijos balsų surinko rankų darbo margutis, kurį numargino Lazdijų rajono savivaldybės Seirijų lopšelio-darželio „Žibutė“ 5-6 m. vaikų grupės „Žibutis“ vaikučiai. Margutis padarytas iš gipso ir medicininio binto, jį numarginti prireikė kelių dienų. Lopšelio-darželio grupei atiteko ne tik akcijos “Velykinis margutis visaip!” nugalėtojo titulas, bet ir 500 Lt “Pietų Megrame” dovanų kuponas. Renovuotam darželiui pravers tinklelis nuo mašalų ramiam vaikų miegui.

2 vietos nugalėtojas
2 vietos nugalėtojas

Beje, pirmą kartą konkurse dalyvavo ir kulinarinis šedevras. Tai FM99 klausytojos p. Reginos sukurtas, iš daržovių, ikrų ir želė pagamintas tikras paukščių lizdas. Jai ir atiteko antroji vieta bei radijo stoties FM99 dovana.

Gražios Atvelykio šventės Jums linki radijo stotis “FM99”.

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...