Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Išskirtinė paroda „Antikvariniai persiški kilimai ir tekstilė privačiose Europos kolekcijose“

Spalio 13 d., šeštadienį 17 – 21 val, Kaune „Š½algirio arenoje“ vyks vienos dienos paroda „Antikvariniai persiški kilimai ir tekstilė privačiose Europos kolekcijose“.

Plačiau pasakoja persiškų kilimų ekspertė, renginio organizatorė Laura Bohne.

*********
Š ioje išskirtinėje parodoje bus eksponuojami unikalūs antikvariniai persiški kilimai ir tekstilės dirbiniai, kurie specialiai šiai parodai atvežami į Kauną iš privačių Europos kolekcijų. Bus eksponuojama daugiau nei 60 antikvarinių persiškų kilimų ir tekstilės iš Lietuvos, Italijos, Graikijos, Vokietijos, Prancūzijos ir kitų šalių privačių kolekcijų. Vienu metu vienoje vietoje suteikiama galimybė susipažinti su neįkainojamais istoriniais ir etnografiniais XIX a. pradžios – XX a. vidurio persiškais rankų darbo kilimais ir tekstile.

„Tokios parodos dėl savo išskirtinumo ilgiau nei vieną dieną nevyksta. Kai kurie besidomintieji kilimais asmenys vietas joje rezervavo dar pavasarį“, – teigė parodos organizatorė, persiškų kilimų galerijos „Lauros namai“ vadovė Laura Bohne.

Pasižvalgyti į unikalius kilimus ir tekstilę – tautines juostas, audinius, druskos maišus, atramines pagalves, krepšius – bus įleidžiami tik kvietimus turintys asmenys. Tie, kurie labai norės dalyvauti, bet asmeniškai nebus pakviesti, internete galės registruotis ir motyvuoti savo norą išvysti ekspoziciją.

17.30 val. Oficialus parodos atidarymas – dokumentinio filmo, skirto šiai parodai, demonstravimas.

18.00 – 21.00 val. Pasivaikščiojimas po parodos erdvę, eksponatų apžiūrėjimas.

(nuotr. lrytas.lt)
—————–
kalbėk ausra@fm99.lt

Kitos naujienos

Alytaus miesto teatre penktadienį šventiniu koncertu bus uždaromi Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės me...

FM99 studijoje „Praeitis trap mūsų“Alytaus kolekcininkų klubo nariai Gintaras Lučinskas ir Kęstutis Tamul...

Paauglių tarpe pastaruoju metu drastiškai daugėja atvejų, kai vaikai ima svaigintis priklausomybę...