Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Įvertinta atnaujintų automobilių stovėjimo aikštelių bei daugiabučių namų kiemų būklė

 

Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius bei jo pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius susitiko su įmonės „Stronglass“ vadovu bei daugiabučių namų pirmininkais, siekdami įvertinti, kaip buvo įgyvendinti dalinai savivaldybės finansuoti projektai (automobilių stovėjimo aikštelių, namų kiemų, gatvių renovacijos srityse).

Miesto vadovai aplankė tris naujai renovuotus objektus (Naujoji g. 136, Naujoji g. 34, Pulko g. 40). Pasak miesto mero Vytauto Grigaravičiaus, „renovacijos rezultatas yra geras, džiugina, o ir patys žmonės patenkinti. Susitikome su „Stronglass“  įmonės vadovu, kuris sakė, jog pagal jų gamybos reikalavimus tokia švari, tvarkinga aplinka (kuri yra po gatvės rekonstrukcijos) buvo labai reikalinga“,- sakė Alytaus miesto meras.

IMG_7638
Alytaus miesto vadovai įvertino rekonstruotas aikšteles, susitiko su gyventojais.

Pulko g. 40 esančio namo kiemo rekonstrukcijai prireikė 11 tūkst. eurų lėšų, pusę jų skyrė patys daugiabučio namo gyventojai, 50 procentų – savivaldybė. Pasak šio namo pirmininkės Loretos Braukienės tokia renovacijos galimybė, kuomet ir patys žmonės turi investuoti pinigų skatina gyventojų atsakingumą naudojant bendras daugiabučių erdves.

„Tokia parama naudojomės antrą kartą. Pirmoji parama buvo skirta pačio daugiabučio renovacijai. Gyventojai geranoriškai sutiko prisidėti ir prie antrosios investicijos ir tokiu būdų susitvarkėme kiemą. Manau, žmonių prisidėjimas būtinas, kadangi tuomet gyventojai labiau vertina tai į ką investavo pinigų. Nepatingi praeinant šiukšlę pakelti, o prireikus ir kitą sudrausmina dėl tvarkos“,- sakė namo pirmininkė.

Kitos naujienos

„Pilietiškumo dėlionėje“ pokalbis su Giedriumi Sakalausku. 

Šį sekmadienį (gruodžio 11 d.) Makniūnuose nuo 10 iki 13 val. vyks Kalėdinis Makniūnų bagažinių t...

Gruodžio 2 dieną Alytaus pataisos namuose 49 m. kinologas specialistas sumušė kitos kinologės 7 mėnesių t...

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitien...