Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Jau penktadienį duris atveria „Žuvinto“ turgus!

Ateik, ragauk, derėkis, pirk! Jau rugpjūčio 18 dieną, penktadienį, duris atveria skanėstų pilnas „Žuvinto“ turgus! Čia degustacijos, staigmenos pirkėjams, o sezoninės virtuvės ir kitas gardaus maisto paslaptis sužinosite  iš kulinarinių knygų autorės Renatos Nijačienės lūpų. Atidarymo šventėje vaikų laukia muilo burbulų dėdė ir daržovių cirkas!

Gera žinia  socialinių tinklų vartotojams! Užsukite į „FM99“ Facebook profilį, sudalyvaukite žaidime ir laimėkite net 30 EUR vertės pirkinių krepšelį iš „Žuvinto“ turgaus.

 Žaidimo taisyklės:

Dalyviai turi dalintis specialiu įrašu su prierašu: „Perku, nes gardu. Atidarymas – rugpjūčio 18 dieną. Naujoji g. 8″ Laimėtojas nustatomas atsitiktinės atrankos būdų ir skelbiamas FM99 Facebook profilyje rugpjūčio 18 dieną iki 11.00 val. Atsiimti dovaną galima tą pačią dieną nuo 13.00 val. iki 18.00 val. arba nuo pirmadienio (08 21 d. per 7 dienas turgaus darbo metu), prieš tai susisiekus su turgaus administratore ir informavus, kad atvykstama atsiimti laimėtojo (kontaktas laimėtojui bus perduotas asmeniškai). Dovanos vertė – 30eur. Dovana į piniginį ekvivalentą nekeičiama, o jos turinys – produktai parenkami turgaus administracijos nuožiūra ir nekeičiami į kitas prekes

 

Kitos naujienos

Alytaus miesto savivaldybės tarybos dauguma gausiai į tarybos salę susirinkusių švietimo bendruom...

Alytaus miesto savivaldybėje šiandien apsilankęs Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas...

Spalį bibliotekoje karaliaus tapyba ir spalvos, nes 4 d. 16 val. Jurgio Kunčino viešosios bibliot...

Rugsėjo 30-osios naktį esame kviečiami atrakinti kodus, atsineštus iš vaikystės, - mus stabdančiu...