Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Jau penktadienį duris atveria „Žuvinto“ turgus!

Ateik, ragauk, derėkis, pirk! Jau rugpjūčio 18 dieną, penktadienį, duris atveria skanėstų pilnas „Žuvinto“ turgus! Čia degustacijos, staigmenos pirkėjams, o sezoninės virtuvės ir kitas gardaus maisto paslaptis sužinosite  iš kulinarinių knygų autorės Renatos Nijačienės lūpų. Atidarymo šventėje vaikų laukia muilo burbulų dėdė ir daržovių cirkas!

Gera žinia  socialinių tinklų vartotojams! Užsukite į „FM99“ Facebook profilį, sudalyvaukite žaidime ir laimėkite net 30 EUR vertės pirkinių krepšelį iš „Žuvinto“ turgaus.

 Žaidimo taisyklės:

Dalyviai turi dalintis specialiu įrašu su prierašu: „Perku, nes gardu. Atidarymas – rugpjūčio 18 dieną. Naujoji g. 8″ Laimėtojas nustatomas atsitiktinės atrankos būdų ir skelbiamas FM99 Facebook profilyje rugpjūčio 18 dieną iki 11.00 val. Atsiimti dovaną galima tą pačią dieną nuo 13.00 val. iki 18.00 val. arba nuo pirmadienio (08 21 d. per 7 dienas turgaus darbo metu), prieš tai susisiekus su turgaus administratore ir informavus, kad atvykstama atsiimti laimėtojo (kontaktas laimėtojui bus perduotas asmeniškai). Dovanos vertė – 30eur. Dovana į piniginį ekvivalentą nekeičiama, o jos turinys – produktai parenkami turgaus administracijos nuožiūra ir nekeičiami į kitas prekes

 

Kitos naujienos

Kanų prizininkai, naujiena iš Venecijos, kino meistrų darbai iš Berlinalės. Tokia kino programa „...

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau mažd...

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius ...

Šventežeryje įsikūrusi bendrovė „Pietų Megrame“ rugsėjo 24 d. atšventė 25-ąjį gimtadienį. FM99 apie prabė...