Klausyti gyvai

12:00 - 13:00

Dienos kaleidoskopas

Jaunieji Alytaus tinklininkai dalyvavo tarptautiniame tinklinio turnyre Vokietijoje

Š ių metų birželio 14-16 dienomis Vokietijos Braunsbedra mieste vyko tarptautinis jaunimo tinklinio turnyras, kuriame sėkmingai dalyvavo Alytaus miesto merginų iki 16 m. ir vaikinų iki 18 m. komandos. Turnyre dalyvavo beveik du tūkstančiai sportininkų iš Vokietijos Saksonijos regiono, Slovakijos, Lenkijos ir Lietuvos. Vienu metu rungtynės vyko 60-tyje tinklinio aikštelių.

Pirmąjį bendrą vakarą daugybė jaunimo susirinko į jauniesiems sportininkams surengtą įspūdingą turnyro atidarymo šventę. Alytaus jaunimo komandos čia atstovo ne tik savo miestą, bet ir šalį. Todėl su pasididžiavimu buvo atnešta mūsų trispalvė vėliava. Maža saujelė lietuvių minioje buvo matoma. Po iškilmingos ceremonijos jaunimui buvo organizuota diskoteka, kurioje neliko nei tautybių, nei šalių. Iki vidurnakčio jaunimą linksmino profesionalių dydžėjų komanda.

Kitas dvi dienas vyko intensyvios kovos tinklinio aikštelėse. Alytaus merginoms teko sužaisti aštuonerias, vaikinams – septynerias rungtynes. Mūsų komandos nusileido priešininkams tik po vieną kartą. Gaila, kad dėl ne visai mums suprantamų taisyklių Alytaus sportininkai nebuvo apdovanoti medaliais, tačiau išvyko patenkinti savo žaidimu, patenkinti galimybe patikrinti savo jėgas tarptautinio lygio turnyre, sustiprino tarpusavio bendravimą, aplankė šalia Braunsbendros miesto esančias įdomias ir istoriškai svarbias vietas.

Dalyvauti tokio lygio tarptautiniame renginyje atsirado dėl Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos ir Gizycko povieto švietimo priežiūros centro bendradarbiavimo įgyvendinant tęstinius sporto infrastruktūros plėtros ir edukacinių veiklų projektus.

 

——–
Kalbėk
[email protected]

Kitos naujienos

Gegužės 19 d. įvyko pirmosios KIDS ATHLETICS projekto žaidynės Vilniuje, kuriose susirinko per 20...

Gegužės 25 d. Alytuje vyks išskirtinių automobilių klubo rengiama paroda „RedHill Street 2024“. Todėl nuo...

Toliau rekonstruojant Ulonų g. nuo gegužės 22 d., trečiadienio, laikinai, kol vyksta darbai, keičiasi aut...

Gegužės 21-oji – svarbi diena Giedrei ir jos kūrybos gerbėjams: muzikos platformose jau sukasi jo...