Klausyti gyvai

21:00 - 22:00

Smooth Jazz Café

„Jei gera – kam laukti?”, atviras pokalbis su poete Sandra Avižienyte

 

Kai Akyse suspindi ilgesys… Tai Sandros Avižienytės pirmoji poezijos knyga ir kartu šviesus jausmas, paskatinęs autorę iš tolimosios Amerikos nors trumpam sugrįžti į gimtąjį miestą. Tiesa, artėjantis susitikimas – šiek tiek kitoks, labiau muzikinis ir labiau atviras. Artėjant knygos pristatymo vakarui, Sandra Avižienytė pasakoja, kaip eilės virto akustinėjimais, apie žmones, įkvėpusius kurti ir lemtingus gyvenimo atsitiktinumus.

IMG_2061
Prisimindama ilgas tinkamo viršelio pirmąjąi poezijos knygai paieškas, poetė atskleidė, kad visose gyvenimo srityse siekia tobulumo. Rankose miela laikyti knyga – tikras nuoširdaus Alytaus menininkų darbo rezultatas.

Sandra Avižienytė pasakoja, kad skaitytojo, ar nuo šiol – klausytojo, niekada specialiai neieškojo. Matyt  knygoje besiilsinčioms eilėms buvo lemta suskambėti kartu su gitaros stygomis ir laimingo atsitiktinumo dėka jas pamatė įvėpimo beieškančio muzikanto akis.

Sandros Avižienytės gyvenime – spalvota puokštė žmonių, nukreipusių vienu ar kitu keliu. Padėjusių pasirinkti, atmerkti akis, daryti tai, kas miela ir gali įkvėpti kitus. Autorė kalba apie tikrus draugus, atpažįstamus jos eilėse, dažnai kartu su poete matomus scenoje ir drauge su poete užsiimančius labdaringa veikla – tiek Čikagoje, tiek Lietuvoje.

Pasiteiravus, ką visgi autorė galvoja apie grįžimą į gimtąją šalį – poetė atsidūsta ir juokauja, kad šį sprendimą palieka dar vienam atsitiktinumui. Sandra Avižienytė įsitikinusi, kad gyventi reikia dabar ir čia, juk jei gera – kam laukti? Autorė tyliai priduria, kad visuomet reikia daryti tai, kas artima ir širdžiai miela.

Akustinis knygos pristatymas ir susitikimas su autore Sandra Avižienyte vyks rugpjūčio 1-ąją d., šeštadienį, 16 val. Alytaus miesto teatro mažojoje salėje. Renginio metu įsigijus autorės knygą, dalis pelno bus paaukota Alytaus vaikų globos namams; renginys nemokamas.

 

Kitos naujienos

Alytaus apskr. Vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo. Gautas 58-e...

„Tai mūsų eglutė išdygo po nakties, kaip netikėtas Kalėdinis stebuklas“, – į radijo stoties „FM99“ pašto ...

Šiuolaikinės klounados spektaklis visai šeimai „Čiurlionio pasaka“

„Džiaugiamės, kad priėmėte, stengsimės, kad taptų tradicija ir nuteistiesiems pagal galimybes dalyvauti m...