Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Jovani įnirtingai ruošiasi arenai ir pristato nostalgijos kupiną premjerą “Reivo šalis”

Muzikos prodiuseris, kūrėjas Jonas Nainys – Jovani pristato dar vieną kūrinį, kurį prikėlė naujam gyvenimui. Kadaise itin populiariu buvęs grupės „Junior” kūrinys “Reivo Šalis” šiandien prikeltas naujam gyvenimui. Jovani sukūrė ne tik šiuolaikišką šios dainos versiją, bet ir specialiai nufilmavo vaizdo klipą naujai dainos versijai, kuriame sudalyvavo populiarūs Lietuvos kūrėjai.

            “Šiandien lietuviška muzika tampa vis populiaresnė jaunimo tarpe. Aš labai džiaugiuosi, kad galiu naujam gyvenimui prikelti jau užmirštus, kadaise topuose buvusius muzikinius kūrinius ir juos populiarinti jaunimo tarpe. “Reivo šalis” – tarsi sujungia dvi kartas – vieną, kuri gyveno visai kitokį gyvenimą prieš trisdešimt metų ir šiandieninę kartą. Man smagu, kad mano kūriniai sulaukia pripažinimo – tai yra svarbiausias klausytojo įvertinimas, kuris motyvuoja nesustoti ir dar kokybiškiau populiarinti lietuvišką muziką”, – apie premjerą pasakoja Jovani.

 Jovani prodiusuoto klipo idėjas padėjo įgyvendinti žinomas režisierius Simonas Aškelavičius, pasak Jovani, visame vaizdo klipe galima pastebėti daugybę simbolinių detalių, kurios nukelia trisdešimt metų atgal: “Į šį vaizdo klipą buvo įdėta daug darbo, didelis dėmesys skirtas detalėms, tikriausiai vyresni klausytojai prisimins – kad būtent taip su magnetofonais mes visi ir klausėmės muzikos. Mūsų aplinka atrodė taip, kaip vaizdo klipe, būtent tokie reivai buvo tarp jaunimo. Mes labai stengėmės atsirinkti vaikus, kurie išpildys mūsų idėjas ir, manau, mums tikrai  puikiai pavyko – visi personažai įkūnyti ir išpildyti tobulai.”

Tam, kad “Reivo šalis” atgimtų naujam gyvenimui Jovani stengėsi būti kuo arčiau originalaus skambesio, tačiau ir šioje vietoje kilo tam tikrų iššūkių: “Kadangi kūrinys senas, man reikėjo, kad „Junior” įrašytų vokalą iš naujo ir jis tikrai kokybiškai skambėtų. Labai džiaugiuosi, kad šią užduotį atlikome labai greitai ir galima buvo iškart kurti muziką ir filmuoti vaizdo klipą. Manau, kad su „Junior” dar tikrai sukursime naujų projektų ateityje. Tikiu, kad “Reivo šalis” skambės kiekvieno grojaraštyje, o lapkričio mėnesį visi smagiai šoksime pagal šį ritmą arenoje. Šis kūrinys vienija – jau klipe galima pamatyti, kad nesvarbu, kas esi – bankininkas, vienuolė, ar kiemo lyderis – visi kartu galite mėgautis ta pačia muzika. Labai tikiu, kad arenoje sulauksiu daugybės skirtingų žmonių, kuriuos visus sujungs muzika.”

Jovani kviečia įvertinti naują jo kūrinį visose muzikinėse platformose. O jau lapkričio 29 -ą dieną Kauno „Žalgirio” arenoje surengtame „Jovani Show” visi gyvai galėsite išgirsti ne tik naujausius muzikos prodiuserio kūrinius, bet ir populiariausius jo darbus su garsiais šalies atlikėjais.

Parašykite komentarą

Užpildykite laukelį

Kitos naujienos

Tylos užtvanka sugriūna ir erdvę užlieja šviesos! Merkinėje jau ketvirtą kartą vyks menų festival...

Alytaus apskrities tuberkuliozės ligoninė bus prijungta prie Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės, tr...

Tradicinis ir tūkstantines žiūrovų minias pritraukiantis, vienas laukiamiausių vasaros renginių A...

Tai sužinosime parodoje „Atsiminimų miestas“ liepos 31 d. (trečiadienį), 17 val. Ilgai lauktas „M...