Klausyti gyvai

13:35 - 14:00

Ši diena muzikos istorijoje

„Juodasis penktadienis – dovanos už mažiau! Bėk ir išsirink, kas geriausia!” 

Visame pasaulyje populiari „Juodojo penktadienio“ išpardavimų šventė jau užkariavusi ir Lietuvą. Tai puikus „startas“ Kalėdinių dovanų  paieškoms! FM99 specialiai sukurtume juodojo penktadienio reklaminiame pakete skelbia: „Juodasis penktadienis – dovanos už mažiau! Bėk ir išsirink, kas geriausia!” 

Apsipirk pigiau čia:

Žaislų bazėje – išparduotuvėje visada pigiau, o šį penktadienį 20 procentų nuolaida VISIEMS žinomų gamintojų žaislams! Pasirūpinkite dovanomis patiems mažiausiems! Bėk ir išsirink, kas geriausia! Žaislų bazė Jūsų laukia Pramonės g. 31, Alytuje.

Žaislų bazė – išparduotuvė

Džinsų stilius kviečia į parduotuvę esančią rotušės  aikštėje 16, nes ten džinsai  nuo 10 eur!  Suknelėms, palaidinėms, megztiniams  iki 30 proc., o kai kuriems drabužiams net 50 proc. nuolaidos! O kartu  pakviesk ir draugę, nes kartu apsipirkti smagiau!

 

Gėlių sala

Artėja kalėdos. Taip norisi nudžiuginti artimą žmogų… Parduotuvė „Gėlių sala“ Jotvingių g. 9A ir Naujosios g. „IKI“ gėlių skyriuje, siūlo išsirinkti jau supakuotas Kalėdines dovanas su 30% nuolaida. „Juodojo penktadienio“ išpardavimas vyks visą šią savaitę. „Gėlių sala“ dirba ir sekmadienį.

„Gėlių sala“

BALDOTEKA – Visa Lietuva baldus perka baldoteka.lt. TIK Alytiškiams Juodojo pektadienio pasiūlymas – Visiems interjero aksesuarams –  Nuolaida net 40%, tai beveik už pusę kainos. Pasirūpinkite dovanomis iš anksto. Užsakant baldus tik 27-29 dienomis,  Alytuje baldų atvežimas bei užnešimas – nemokamas! BaldoTeka.lt – Juodai geros kainos! Vilniaus g. 5, Alytuje ir internete – Baldoteka.lt

DEXTERA skelbia fantastišką pasiūlymą! Čia nuolaidos roletams ir žaliuzėms net iki 50%. Nemokama dizainerės konsultacija, nemokamas matavimas, platus spalvų, raštų ir audinių pasirinkimas. Kokybiškai, greitai ir dar su nuolaida! Registruokitės matavimui dextera taškas lt arba nemokamu telefonu 8 800 00013.

 

Kitos naujienos

Į pirmojo improvizuoto traukinio kupė, įsikūrusioje Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje...

Alytaus policija informuoja apie pradėtus ikiteisminius tyrimus. Smurtautojai ir sukčiai siautėja, alytiš...

Alytaus miesto taryboje bręsta planas padidinti apmokestinimą. Neformaliojo vaikų švietimo paslau...

Spalio 1 d. 11 val.