Klausyti gyvai

17:00 - 19:00

Tokia diena

Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje laukia poezijos ir džiazo kupinas vakaras

Kultūros renginių ciklas „Dėmesio! Dvi kartos traukinyje“ žada intriguojančią pabaigą. Paskutinę rudens dieną paskutiniu šiais metais simboliniu literatūros ir muzikos traukiniu į Alytų atvyks trys išskirtinės asmenybės. Plačiau apie renginį kalbinome Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos direktorę Giedrę Bulgakovienę. Klausykite pokalbio.

Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos direktorė Giedrė Bulgakovienė

Gytis Norvilas – poetas, vertėjas, eseistas, kultūros savaitraščio „Literatūra ir menas“ vyriausiasis redaktorius. Yra išleidęs keturis savitus poezijos rinkinius: „Akmen-skeltės“ (2002), „Skėrių pusryčiai“ (2006), „Išlydžių zonos“ (2012), „Grimzdimas“ (2017). Visos knygos  sulaukė skaitytojų ir literatūros kritikų įvertinimo bei apdovanojimų.

G. Norvilas: „Poezija turi būti aitri, nepatogi, turi erzinti, neduoti ramybės nei pačiam autoriui, nei skaitytojui, nei pačiai kalbai. Turėtų ir guosti, turi guosti, priglausti, o guosti gali, mano supratimu, tik atimdama paskutinę viltį, kitaip tariant, iliuzijas, fantomus, kurie daugina kančią. Turiu pasakyti ir tai, jog nežinau, ar esu poetas, tai visai man nesvarbu, nenoriu to sureikšminti ir susireikšminti.“

Virginija Cibarauskė – literatūrologė, literatūros kritikė ir poetė.

Arkadijus Gotesmanas – perkusininkas, avangardinio džiazo, šiuolaikinės muzikos atlikėjas.

Literatūrinių pašnekesių, poezijos ir džiazo kupinas vakaras vyks lapkričio 30 d. 17 val. Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2).

Kitos naujienos

Spektaklis, Vokietijoje išpopuliarėjęs vos per kelerius metus, sukurtas pagal šiuolaikinio vokiečių...

Alytaus mašinų gamykla „Astra LT“, gaminanti nerūdijančio plieno konstrukcijas maisto, chemijos i...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.

Šiame pirmą kartą atliktame tyrime Lietuva gavo 37 balus iš 100 galimų ir regione kartu su Graikija ...