Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Ką verta pamatyti Alytuje per likusį vasaros mėnesį?

FM99 pokalbis su Alytaus turizmo informacinio centro gide Birute Malaškevičiūte apie tai, ką rugpjūtį verta pamatyti Alytuje. Nors palyginus su praėjusiais karantininiais metais turizmas kiek atsigavęs, turistų skaičiaus dideliu nepavadinsi, bet situacija pamažu grįžta į „priešpandemines vėžes“, – sako gidė. Visgi per šiuos metus Alytuje apsilankė 60% mažiau turistų nei 2019 metais.

Tačiau nors turistų ir mažiau, pasak gidės, jie neskuba išvykti iš Alytaus ir atvažiuoja susiplanavę, ką nori pamatyti: „Dabar būna, kad turistai pasiskambina, ir klausia, ar turime medžiagos apie tą ar aną ir ar galime plačiau papasakoti.“

Šiuo metu populiarūs nauji objektai Alytuje – sinagoga, kraštotyros muziejus, pasakoja Birutė. 

„Kai ateina į turizmo informacijos centrą, kuriame mes turime lankstinuką „Pėsčiomis po Alytų“, pagal jį žmogus gali susipažinti su miestu per valandą. Dabar daugelis yra daug drąsesni, ir lietuvaičiai ateina ir klausia, ką gali pamatyti. Šiuo metu populiarūs nauji objektai yra Alytaus kraštotyros muziejus, senoji Sinagoga, Jaunimo parkas“ , – aiškina B.Malaškevičiūtė.

Daugiau apie turizmą Alytuje ir lankytinas vietas klausykite pokalbį su Alytaus turizmo informacinio centro gide Birute Malaškevičiūte.

Kitos naujienos

Yosef Hermosa 2019 metais atvyko iš Ekvadoro, studijuoja Kauno technologijos universitete. Jis pratęs pri...

Pramogų parke „Tarzanija“ bei restorane-viešbutyje „Dzūkijos dvaras“ veikiančios įmonės bei asmenys neįtr...

Sakoma, kad „visi keliai veda į Romą“. Matyt, ir atvirkščiai – keliai veda ir į Alytų, kur v...

Rugsėjo 24 d., šeštadienį, 17 val. Alytaus kraštotyros muziejus pristato skulptoriaus Saadios Bah...