Klausyti gyvai

17:00 - 18:00

Savaitgalio promenada

Kada šiemet bus įžiebta miesto eglutė?

Rotušės aikštėje šventiniai eglutės žiburiai bus įžiebti ne penktadienį, kaip būdavo anksčiau, o šeštadienį – gruodžio 10 d. 16 val. Kitoks ir kiek neįprastas bus ir šių metų eglutės papuošimas. Anot Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojos Valės Gibienės, šiemet žaliaskarė pasipuoš  krepšinio, teniso ir futbolo kamuolių imitacijomis. Sporto tematika eglutei papuošti buvo pasirinkta ne atsitiktinai – kitais metais Alytuje bus švenčiama Olimpinė diena.

Alytau eglute
Šventiniai Alytaus miesto eglutės žiburiai bus įžiebti gruodžio 10 d.

Eglutės įžiebimo šventės metu į Alytų atvyks ir kelionę aplink Lietuvą užbaigs kalėdinis „Coca-Cola“ karavanas, padovanosiantis mažiesiems alytiškiams šventinį „Tele-bim-bam“ koncertą. Šventinėje  Eglutės įžiebimo šventės programoje – cirko studijos „Dzūkija“, šokio studijų „Aušrinė“ ir „Vakarė“, Alytaus mokyklos-darželio „Drevinukas“ šokėjų pasirodymai ir, žinoma, Kalėdų Senelis – kartu su Alytaus miesto savivaldybės meru Vytautu Grigaravičiumi jis įžiebs šventinius eglutės žiburius.

Mažųjų alytiškių Kalėdų Senelis nepamirš ir šiai šventei pasibaigus. Iki pat Naujųjų metų kiekvieną savaitgalį 16 val. jis vaikučių lauks Rotušės aikštėje. Kol mažieji bendraus su Kalėdų Seneliu, tėveliai galės čia pat įkursiančiame prekybos miestelyje pasimėgauti karšta kava ar arbata bei įsigyti malonią smulkmeną.

Alytaus miesto šventinis papuošimas  kainuos apie 28 tūkst. Eur. Už šią sumą bus papuošta dirbtinė miesto eglutė, Rotušės aikštėje augantys medžiai ir šalia Alytaus miesto savivaldybės, Miesto sode ir Senamiesčio skvere esantys fontanai.

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...