Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Kalėdinės pramogos Alytaus krašte

Artėjant gražiausioms ir šviesiausioms metų šventėms – Kalėdoms, Alytaus turizmo informacijos centras kviečia Alytaus krašte smagiai, jaukiai ir turtingai praleisti laiką su artimais žmonėmis. Alytaus turizmo informacijos centro vyr. turizmo specialistė Birutė Malaškevičiūtė „FM99″ eteryje pasakojo apie naująją mobiliąją programėlę „Dingęs Alytus“. Pažintį su Alytumi, kurio jau nėra, mobiliosios programėlės ir audio gido pagalbą. Pristatė įvairias Kalėdines veiklas, edukacijas ir galimybę apsilankyti pas patį Senį Kalėdą.

Susitikimo su Kalėdų Seneliu džiaugsmą galite patirti sodyboje „Perltė“ Metelytės kaime, Simno apylinkėse. Gruodžio 16 d. Alytaus rajono miestai ir miesteliai įžiebs Kalėdinių eglučių žiburius, susirinkusieji mėgausis koncertais ir įvairiomis pramogomis.

Gurmanai kviečiami degustacijose skanauti Butrimonių krašto „Karališkųjų sūrių“, jų ūkyje gaminama 70 skirtingų rūšių. „Kazanas ant ratų“ siulo mėgautis ant laužo paruoštais valgiai. Užsukę į Kavos skverą Alytuje  skanaus išskirtines kavas, desertus bei grožėtis originale prakartėle, šiemet išaugusia iki viso amatų kiemelio.

Birutė Malaškevičiūtė ir Eglė Malinauskienė

Kalėdos – metas, kaip drauge susiburia artimi žmonės, džiaugiasi buvimu kartu ir vienas kitam dovanoja ne tik šventines dovanas, tačiau ir šiltas bendravimo akimirkas. Alytaus turizmo informacijos centras kviečia susibūrusius drauge pasivaikščioti po Alytų, parsisiuntus mobiliąją programėlę „Dingęs Alytus“ (App Store ar Google play). Šios programėlės dėka besidomintys miesto istorija kviečiami pažinti prarastą Alytų. Taip jau nutiko, jog amžių bėgyje miestas beveik neturi senamiesčio: įvairios reformos, karai, negandos bei epidemijos jį sugriovė ir nugramzdino užmarštin. Su šia mobiliąją programėle galima aplankyti 12 miesto vietų arba pastatų, atgimstančių senosiose fotografijose ir intriguojančiuose pasakojimuose.

Gruodžio 17 d. 11 val. artėjančių švenčių proga Alytaus turizmo informacijos centras miestiečiams ir Alytaus svečiams dovanoja ekskursiją „Dingęs Alytus“, kurios metu bus pristatoma ir mobili programėlė. Susitinkame prie Alytaus turizmo informacijos centro (S. Dariaus ir S. Girėno g. 1). Užtruksime 1,5 val.

Daugiau informacijos apie ekskursija „Dingęs Alytus” rasite paspaudę ČIA.

Kitos naujienos

Alytuje vyksta mažasis kino ir kultūros festivalis „Scanoramos vasara“. Šiais metais kino stovykl...

Nuo Liepos 1 dienos prie Kauno kolegijos prijungta Alytaus kolegija.

Lietuvos gyventojai savo vaikui ar kitam mokyklą baigiančiam giminaičiui rekomenduotų pasirinkti ...

Naujai išrinktas europarlamentaras Aurelijus Veryga dirbs Europos konservatorių ir reformuotojų f...