Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

„Ši diena muzikos istorijoje“ – su gimtadieniu, Suzi Quatro!

„Ši diena muzikos istorijoje“. Birželio 3-oji šou pasaulyje:

1946 – gimė „Led Zeppelin“ bosistas John Paul Jones (Džonas Polas Džounsas), tikrasis vardas – John Baldwin. Anglijos muzikantas, kompozitorius, aranžuotojas ir instrumentalistas, geriausiai žinomas kaip Anglijos roko grupės „Led Zeppelin“ bosistas, klavišininkas ir mandolinos atlikėjas. Tuo pačiu Jones išvystė ir solinę karjerą, dėl ko yra gerbiamas muzikantas ir prodiuseris. 2009-aisiais Jones‘as nutarė prisijungti prie Josh‘o Homme‘o ir Dave‘o Grohl‘o bei sukurti roko supergrupę „Them Crooked Vultures“. Šiame kolektyve jis atlieka boso, pianino partijas.

Suzi Quatro1950 – gimė dainininkė Suzi Quatro (Siuzi Kvatro). Susan Kay Quatrocchio – Amerikos roko dainininkė ir dainų autorė. Taip pat užsiima vaidyba. Viena iš populiariausių jos dainų yra „Stumblin’ in“, atlikta su Chris’u Norman’u. Suzi Quatro buvo ištekėjusi už savo ilgamečio grupės gitaristo Len Tuckey 1976 m, turi du vaikus (Laura ir Richard Leonard). Su vyru išsiskyrė 1992 m. ir ištekėjo už koncertų organizatoriaus Rainer Haas 1993 m.

1967 – „The Doors“ išleido albumą „Light My Fire“. Viena įtakingiausių ir kontraversiškiausių 7-ojo dešimtmečio roko grupių, suburta buvo Los Andžele 1965 metais. Ją įkūrė „UCLA“ universiteto studentai klavišininkas Ray‘us Manzarek‘as ir vokalistas Jim‘as Morrison‘as, pasitelkę į pagalbą būgnininką John‘ą Densmore‘ą ir gitaristą Robby Krieger‘į. Grupė niekuomet į savo sudėtį taip ir neįtraukė bosine gitara grojančio muzikanto – jų dainose dominavo elektrinis Manzarek‘o instrumentas ir gilaus, skardaus balso Morrison‘o vokalas, kuriuo jis įdainuodavo tikrai poetiškus „The Doors“ dainų žodžius. 1966-aisiais grupė pasirašė sutartį su įrašų kompanija „Elektra Records“ ir išleido pirmąjį savo albumą „The Doors“, kurio daina „Light My Fire“ 1967 metais tapo dideliu hitu. Kaip ir singlas „Light My Fire“, debiutinis albumas tapo masyviu hitu, ir išlieka, kaip vienas labiausiai jaudinančių bei novatoriškiausių psichodelinės eros įrašų.

1972 – grupė „The Eagles“ įrašė dainą „Take It Easy“.

1987 – BBC uždraudė George Michael (Džordžo Maiklo) dainą „I Want Your Sex“.

2009 – sulaukusi 80 metų mirė garsi bliuzo atlikėja Koko Taylor (Koko Teilor), kuri buvo vadinama bliuzo karaliene ir tapo viena iš nedaugelio moterų, sulaukusių sėkmės atlikėjų vyrų dominuojamoje muzikos scenoje.

2011 – būdamas 59-erių metų amžiaus Los Andžele mirė garsus dainininkas, muzikantas ir kompozitorius Andrew Gold (Endriu Gouldas), tarp kurio garsiausių kūrinių yra 1977 metų daina „Lonely Boy“.

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Kitos naujienos

1595 kartoninės dėžės ir 71 kartoniniai lakštai! - tiek prireikė pastatyti kartotinį tiltą.

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...