Klausyti gyvai

17:00 - 18:00

Tokia diena

Kandidatas į merus Robertas Šarknickas: „Alytuje prisikaupė problemų, kurias galime išspręsti“

Politinė reklama. Pokalbis su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatu į Alytaus m. merus Robertu Šarknicku bei kandidatais į miesto tarybą – Rimvydu Anusausku, Artūru Galakvoščiumi bei Danute Gručkūniene. 

„Valstiečių kodinis žodis yra sąžiningumas, kurio trūksta ir mūsų švietimo sistemoje,“ – teigia Danutė Gručkūnienė. O pokyčius galima daryti ir be didelių investicijų, mano ji.  „2024-ieji ne per toli, esame ant įtraukiojo ugdymo slenksčio ir nesu tikra, kad esame tam pasiruošę,“ – abejoja kandidatė į Alytaus miesto tarybą.

Danutė Gručkūnienė

„Jei švietimas prioritetas, tai lėšos pirmiausia turėtų eiti šiai sričiai ir mokytojų padėjėjams,“ – kalba D.Gručkūnienė. Idėjų švietimui yra įvairių, pavyzdžiui, mažesniųjų klasių vaikams turėtų būti ribojamas naudojimasis mobiliaisiais telefonais mokykloje.

„Problemų mieste, kurias gali spręsti taryba, per pastaruosius metus susikaupė nemažai,“ – mano LVŽS kandidatas į Alytaus m. merus Robertas Šarknickas.

Robertas Šarknickas

Tiek švietimo, tiek sveikatos srityje, anot jo, bėdų netrūksta, kandidatas mini ir aukštą savižudybių rodiklį mieste, kultūrinio gyvenimo problemas, užstrigusį japoniško sodo projektą, pamirštą Nemuną ir panašiai.

Artūras Galakvoščius kalba apie kitos srities problemas – atliekų mokesčius: „Visi apie tai kalba prieš rinkimus, bet po rinkimų paliekama likimo valiai, o mes matome visai kitokius planus į ateitį“.

Artūras Galakvoščius

„Mišrių komunalinių atliekų per 11 mėnesių Alytus pateikė beveik 8000 tonų, o išrūšiuotų – tik 2000 tonų, čia yra skandalingi skaičiai, tai įsivaizduokit koks potencialas“, – stebisi kandidatas į Alytaus m. tarybą.

„Ne mažiau kaip milijoną alytiškiai čia gali taupyti,“ – teigia A.Galakvoščius.  – „Neteisingumas labai erzina rinkėjus“.

Rimvydas Anusauskas, saugaus eismo specialistas, kalba apie šios srities problemas mieste, kurias reikia spręsti.

„Kandidatuoju į tarybos narius nes manau, kad reikia daugiau kreipti dėmesį į saugų eismą, apriboti važiavimo greičius, pagaliau atsirado žiedinės sankryžos, kurias dar 2005 metais siūliau, nes mačiau kaip visoje Europoje jos užtikrina  saugesnį vairavimą mieste“, – prisimena savo darbą Lietuvos automobilininkų sąjungos prezidento pareigose R.Anusauskas.

Rimvydas Anusauskas

„Saugų eismą sprendžia ne tik infrastruktūra,“ – teigia R. Anusauskas. Anot jo, svarbus yra darbas su moksleiviais, pradedant nuo jaunų žmonių ugdymo ir mokymo vairavimo kultūros.

„Mero komandoje turi būti kompetentingi žmonės, kurie dirba savo srityse,“ – teigia kandidatas į merus Robertas Šarknickas. – „Kiekvienas dirbkime savo srityje ir nevaidinkime, kad išmanom viską“ .

„Kiekvienas dirbkime savo srityje ir nevaidinkime, kad išmanom viską“

Robertas Šarknickas

Klausykite pokalbį su Lietuvos žaliųjų ir valstiečių kandidatais į Alytaus miesto merus ir tarybą Robertu Šarknicku, Rimvydu Anusausku, Artūru Galakvoščiumi bei Danute Gručkūniene.

Politinė reklama bus apmokėta iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos rinkimų sąskaitos. Užsakymo nr. 0007853

Lietuvos žaliųjų ir valstiečių kandidatais į Alytaus miesto merus ir tarybą

Kitos naujienos

Žinai informaciją...

Pietų Lietuvoje prie Druskininkų esantis Raigardo pasienio punktas su Baltarusija bus uždarytas nuo kovo....

Knygų mugė 2024-ieji jau čia pat! FM99 kalbame su rašytoja, vertėja, dėstytoja Irena Buivydaite, ...

Grupės „Biplan“ muzikantai jau džiaugiasi į Lietuvą atkeliavusiomis naujomis vinilo plokštelėmis. Minint ...