Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Karybos tyrinėtojas Giedrius Petkevičius Alytuje pristatys knygą „Karo žmonės“

Nepaisant technologijų progreso, deklaruojamos atjautos ir iki blizgesio nupoliruotų politikų kalbų, žemėje liepsnoja karai…

Eiliniai kariai ir admirolai. Darbininkai ir karaliai. Pilotai asai, tankų mechanikai ir jūreiviai. Koncentracijos stovyklų prižiūrėtojai, jų kaliniai, išvaduotojai ir tų stovyklų kūrėjai. Vyrai, moterys ir vaikai. Prezidentai, gangsteriai, meno klastotojai, sportininkai olimpiečiai, rašytojai, tardytojai ir slaptieji agentai.

Visus juos sujungė karas…

Ir visų jų gyvenimo intrigą galima rasti naujoje karo eksperto Giedriaus Petkevičiaus knygoje „Karo žmonės“. Neįtikėtini likimai ir kitu kampu papasakotos istorijos pribloškia skaitytoją karo beprotybės ir beprasmybės grimasomis.

Susitikimas su knygos „Karo žmonės“ autoriumi Giedriumi Petkevičiumi įvyks Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2) gruodžio 8 d., ketvirtadienį, 17 val. Bus galima įsigyti knygą su autografu!

Apie autorių

Giedrius Petkevičius savo alkį tyrinėti karybą ir istoriją stengėsi numalšinti tarnaudamas Krašto apsaugos savanorių pajėgose ir studijuodamas istoriją Vytauto Didžiojo universitete. Žmogaus sielos gelmes ir tamsiąsias puses tyrinėjo dirbdamas psichologu su nuteistaisiais. Nuolatinis Lietuvos kariuomenės dalinių ir pratybų lankymas, bendravimas su įvairaus rango kariškiais ir praktinė parama Šaulių sąjungai, o pagaliau, ir įvairiausių istorinių, politinių bei karinių šaltinių studijos ir analitinis vertinimas suformavo unikalų požiūrį į mus supančią karinę, politinę aplinką ir istorinį paveldą.

Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos informacija

Kitos naujienos

„Wolves“ klubas toliau tvirtina savo pozicijas LKL. Savo arenoje patiesę Kauno "Žalgirį" vilkai r...

Savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos kulkinio šaudymo, pneumatiniais ginklais, komandinis Čempionatas...

Alytaus statybos bendrovė „Dzūkijos statyba“ Kauno technologijos universiteto prašymu įtraukta į Viešųjų ...

Šį sekmadienį (Vasario 12 d.) Makniūnuose vėl nuo 10 iki 13 val. vyks Makniūnų bagažinių turgelis...