Klausyti gyvai

17:00 - 18:00

Tokia diena

Kastyčio Kerbedžio ir grupės koncertas Alytaus arenoje – tūkstančiui dainininko gerbėjų

Vienas mylimiausių, charizmatiškiausių ir, be abejo, balsingiausių Lietuvos scenos grandų – Kastytis Kerbedis – grįžta į Alytų. Dzūkijos sostinėje jis koncertavo prieš 8-erius metus, o atnaujintoje Alytaus arenoje dar nedainavo. Lapkričio 12 dieną į Alytų dainininką atlydės grupė. Scenoje pritars klavišininkas, dainų prodiuseris Paulius Jasiūnas, drauge dainuos nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatai, klausytojams iš LNK TV „Lietuvos balso“, TV3 „Chorų karų“ ar „X faktoriaus“, pažįstami balsingieji Donatas Blanka, Agnė Michalenkovaitė ir Evaldas Vaikasas.

https://www.youtube.com/watch?v=GP0i34Nv5kc

Pats Kastytis taip pat – daugkartinis dainų konkursų laureatas. Pirmuosius žymesnius apdovanojimus K. Kerbedis pelnė prieš beveik tris dešimtmečius, kai  1987 m. buvo pripažintas geriausiu „Neringos vėtrungių“ vokalistu, o 1988 metais drauge su Aziza Muchamedova tapo prestižinio tarptautinio dainų konkurso   Jūrmaloje (Latvija) laureatu.

Alytaus arenoje K. Kerbedis ketina sukurti jaukią aplinką – bilietai į koncertą parduodami ne į visas, o tik patogiausias, geriausio matomumo vietas. Jas užpildys apie 1000 ištikimiausių dainininko gerbėjų.

kerbedis-alytus-gul-staciakampis

Arenoje skambės  tokios K. Kerbedžio sukurtos ir atliekamos dainos, kaip „Melodija”, „Mano meile, žinok“, „Nakty“, „Sakale, lėk”, „Sustok traukiny” ar „Violeta” ir kitos. Lietuviškuoju Elton Johnu, Boy George‘u ar Prince‘u neretai vadinamas dainininkas neužmirš ir užsienio estrados perliukų.

Alytaus koncerte girdėsime ir įvairių šalių kūrėjų parašytus, Kastyčio Lietuvoje išpopuliarintus, daugelį metų dainuojamus šlagerius, tokius, kaip legendinės vokiečių grupės „Modern Talking“ daina „Cinderella Girl“ (lietuviška versija – „Dėl tavęs galiu“), italės Patty Pravo baladė „E dimmi che non vuoi morire” („Po begalybės valandų”), ruso Arkadijaus Ukupniko „Amazonė“ („Pienių vynas“) ar pan.

„Alytuje neviešėjau jau seniai, todėl tikiu, kad žmonės ten manęs ir mano muzikos jau pasiilgo. Būsiu atviras – nemėgstu žmonių įtikinėti, visi renkasi patys, o šiuo atveju tas laukiamas tūkstantis tikrai pasirinks ateiti“, – užtikrintai kalbėjo K. Kerbedis, gerbėjas ir jų palydovus kviesdamas pasirūpinti savo vieta arenoje, kur jau baigiami „iššluoti“ visi pigesnieji bilietai nuo 15 Eur.

K. Kerbedžio ir grupės koncerto bilietus įsigykite per „Ticketmarket“  internete, „Paypost“ skyriuose (Alytuje – Naujoji g. 8, 17K, 76, Likiškėlių g. 24, Druskininkuose – M. K. Čiurlionio g. 107, Lazdijuose – Nepriklausomybės a. 6, Prienuose – Vytauto g. 41, Varėnoje – Vytauto g. 21) arba Alytaus arenos kasoje (Naujoji g. 52, įėjimas – nuo Žuvinto g. pusės).

Kitos naujienos

FM99 eteryje apie darbo ir asmeninio gyvenimo balanso formulę pasakoja vienas iš jos autorių P...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpusavyje. Deja, kartais atsitinka ir taip, kad g...

Alytaus mieste, daugiabučių namų teritorijose, pastatyti specialūs stovai su didmaišiais žaliosioms...

Paskutinį pavasario savaitgalį Alytuje ir Druskininkuose gaus damų vairuojamų automobilių va...