Klausyti gyvai

08:35 - 09:00

Ši diena muzikos istorijoje

„Kaunas Jazz“ dovana mamoms – vokalo virtuozų „Take 6“ koncertas

Šių metų gegužės 1-ąją festivalio „Kaunas Jazz“ organizatorių kvietimu Kauno „Žalgirio“ arenoje savo pasirodymą surengs dešimčia „Grammy“ statulėlių apdovanoti JAV vokalo virtuozai – grupė „Take 6“.

take-6-002
Take 6

Vienas žymiausių pasaulyje dainininkų kolektyvų į Lietuvą atvyksta su nauja programa – pristatydami naująjį ir ilgai puoselėtą savo albumą – „Believe“, kuriame gerbėjų laukia daug muzikinių staigmenų. Kol kas žinoma, kad kūrinį You Know You’re In Love kartu su grupe įrašė legendinis dainininkas Stevie Wonderis, o dainą 5 Minutes With God grupei sukūrė viena populiariausių JAV kompozitorių Diane Warren.„Nekantraujame, kada galėsite išgirsti mūsų naujausią albumą „Believe“, į kurį sudėjome ne tik  savo širdis, bet ir sielas. Tai ne muzika, o meno kūrinys, su kuriuo atverčiame naują grupės „Take 6“ istorijos puslapį“, – taip oficialiame grupės tinklalapyje savo gerbėjams rašė antrasis grupės tenoras Dave Thomas.

Nuo balandžio 1 d. iki spalio 16 d. grupė „Take 6“ pradeda savo koncertinį turą po pasaulį, kuriame gerbėjai galės išgirsti naujausio albumo „Believe“ kūrinius. Viso koncertinio turo metu „Take 6“ surengs 18 koncertų, aplankys garsiausias pasaulio scenas nuo Niujorko iki Paryžiaus. Į Lietuvą jie atvyks po koncerto garsiame Milano „Blue note“  muzikiniame klube, o jau gegužės 2 d. grupė  pasirodymą surengs Vokietijos mieste Hanoveryje. Lietuva yra vienintelė Pabaltijo šalis, kurioje „Take 6“ – pasaulinio vokalo fenomenas – koncertuos šiame koncertiniame ture.Iki šiol vienintelį kartą grupė „Take 6“ mūsų šalyje lankėsi 2002-aisiais – tuomet festivalio „Kaunas Jazz“ kvietimu grupė koncertavo Vilniuje. Šįkart savo išskirtinį talentą jie demonstruos Kaune. Kaip teigia festivalio „Kaunas Jazz“ meno vadovė Indrė Jučaitė, prisikviesti šią pasaulinio garso grupę, kuri jau daug metų yra pasaulinės šlovės zenite, užtruko gana ilgai. „Ne vienus metus „Kaunas Jazz“ festivalio scenoje norėjome ir vėl išgirsti šiuos vokalo didmeistrius, tačiau dėl jų intensyvių gastrolių, ilgai negalėjome suderinti savo grafikų. Džiaugiuosi, kad galiausiai pavyko tai padaryti ir dabar turime galimybę juos išvysti Lietuvoje“.

take-6-003
Take 6

Taip jau su tapo, kad šiemet gegužės 1- ąją švęsime Motinos dieną, tad šia proga festivalio „Kaunas Jazz“ organizatoriai bilietams į grupės koncertą įsigyti nuo kovo 24 d. iki kovo 28 d. dovanoja velykinę 20 proc. nuolaidą.  Šv. Velykų proga padovanoti bilietai į  stebuklingo vokalistų šešetuko koncertą – puikiausia dovana mamoms, kurios liks neabejingos džiazo, ritmenbliuzo ir gospelų muzikos ritmams.Greta dešimties laimėtų „Grammy“ statulėlių „TAKE 6“ yra daugiausiai kartų šiam apdovanojimui nominuota vokalo grupė. Taip pat dainininkų kolekcijoje yra dešimt pelnytų Gospelų muzikos apdovanojimų, vieta simboliniame Gospelų šlovės muziejuje, šešiolika įrašytų albumų ir trys Auksinio disko apdovanojimai.

„Take 6“ vaizdo klipas „One“ – https://www.youtube.com/watch?v=fBKi4pcvEGY

Visą „Kaunas Jazz 2016“ renginių programa galite rasti čia:

http://www.kaunasjazz.lt/lt/programa/

 

 

 

Kitos naujienos

Darbo partija antradienį iš savo gretų pašalino Druskininkų politiką, įtariamą disponavimu narkotikais.

Po penkių metų pertraukos į Lietuvos rankinio federacijos finalo ketvertą grįžta Alytaus "Varsos ...

Alytaus „Dainava“ pasirašė sutartį su 28 metų saugu iš Ukrainos Artiomu Radčenka. Tiesa, žaidėjas...

Lietuvai skirti 62 balai iš 100 galimų. Ji 33-ia pasaulyje ir užima 12 vietą tarp Europos Sąjungos valsty...