Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Kaune ir Garliavoje sėkmingai pasirodė jaunieji Alytaus sportininkai

Nuotraukoje: Alytaus SRC plaukikai su treneriu Viktoru Janavičiumi.
Nuotraukoje: Alytaus SRC plaukikai su treneriu Viktoru Janavičiumi.

Kaune „Girstučio“ baseine vyko tarptautinės plaukimo varžybos „Molo taurė“, kuriose dalyvavo virš 400 plaukikų iš Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos. Varžybose dalyvavo šeši sportininkai iš Alytaus. Geriausiai sekėsi Edvinui Kilmanui. Edvinas 50 m krūtine nuotolyje buvo nepralenkiamas ir tapo nugalėtoju. Sidabro ir bronzos medalius iškovojo Titas Pauliukas. Titas 50 m peteliške iškovojo antrąją vietą, 50 m laisvu stiliumi liko trečias. Bronzinius apdovanojimus laimėjo Livija Maldonytė ir Smiltė Vaitkevičiūtė. Nors medalių neiškovojo, bet sėkmingai varžybose startavo Gabrielius Gavėnas ir Stela Plauskaitė.

 ———-

Lietuvos moksleivių (gim. 2001 m.) rankinio pirmenybių sidabro iškovotais medaliais džiaugiasi Alytaus SRC jaunosios rankininkės su trenere Egle Brusokaite,
Lietuvos moksleivių (gim. 2001 m.) rankinio pirmenybių sidabro iškovotais medaliais džiaugiasi Alytaus SRC jaunosios rankininkės su trenere Egle Brusokaite.

Garliavoje, vyko Lietuvos moksleivių (gim.2001 m.) rankinio pirmenybių finalinės varžybos. Alytiškės pirmąją finalo dieną susitiko su Vilniaus komanda ir rezultatu 16:11 nugalėjo priešininkes. Antrosios rungtynės alytiškėms su Kauno raj. komanda buvo nesėkmingos (10:22). Paskutiniąją finalo dieną alytiškės susitiko su Klaipėdos rankininkėmis. Po atkaklios kovos rezultatu 14:12 įveikė priešininkes ir užėmė antrąją vietą. Geriausiomis komandos žaidėjomis buvo išrinktos: Viltė Miliauskaitė ir vartininkė  – Rūta Budrevičiūtė. Taip pat puikiai žaidė: Ugnė Budzilaitė, Kamilė Liudvinavičiūtė, Lijana Vichrovaitė, Mingailė Malciūtė, Raminta Neveckaitė, Dovilė Kašėtaitė, Monika Didžiūnaitytė, Rugilė Pūtytė, Gabija Armanavičiūtė, Toma Liegutė, Roberta Naujalytė, Greta Judickaitė, Brigita Bernatavičiūtė, Emilija Strakauskaitė ir Miglė Sabaitytė.

Kitos naujienos

„Pilietiškumo dėlionėje“ pokalbis su Giedriumi Sakalausku. 

Šį sekmadienį (gruodžio 11 d.) Makniūnuose nuo 10 iki 13 val. vyks Kalėdinis Makniūnų bagažinių t...

Gruodžio 2 dieną Alytaus pataisos namuose 49 m. kinologas specialistas sumušė kitos kinologės 7 mėnesių t...

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitien...