Klausyti gyvai

12:00 - 13:00

Dienos kaleidoskopas

Kavinėje „Prieplauka“ po patikrinimo sustabdyta veikla, vienai autoparduotuvei uždrausta prekiauti maisto produktais

Kavinė „Prieplauka“ Alytuje  sustabdė savo veiklą. Tai ji buvo priversta padaryti po patikrinimo, dėl maisto tvarkymo reikalavimų nepaisymo. Kavinė priklauso bendrovei UAB „Cika“. Šalia kavinės neseniai duris atvėrė „Menų inkubatorius“

Atlikę kavinės „Prieplauka“ planinį patikrinimą, inspektoriai nustatė daug grubių pažeidimų. Maisto ruošimo patalpose dalis plytų sienos nebuvo padengta higienine danga, patalpose prikrauta pašalinių daiktų, nenaudojamo inventoriaus. Įmonėje nebuvo laikomasi maisto gamybos technologijos eiliškumo, technologiniai aprašymai neužbaigti, juose nenurodytas konkretus patiekalų terminio apdorojimo laikas ir temperatūra. Dalis įrangos ir inventoriaus nešvarūs, nevalyti, trūko rankų plovimo ir dezinfekavimo priemonių. Įmonė nepateikė dokumentų apie vykdomą profilaktinę kenkėjų kontrolę bei šalutinių gyvūninių produktų tvarkymą. Darbuotoja nedėvėjo tinkamų darbo drabužių. Rasta produktų su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais, šaldytos žuvies be ženklinimo etikečių.

Prekyba maisto produktais po patikrinimo sustabdyta ir autoparduotuvėje Alytuje, Vytauto gatvėje. PO neplaninio patikrinimo, nustatyta, kad prekyba buvo vykdoma iš tinkamai neįrengtos transporto priemonės, kurioje nebuvo šaldymo įrangos, maisto produktais prekiavo asmuo, nepasitikrinęs sveikatos ir neišklausęs higienos žinių kursų. Šios autoparduotuvės savininkui uždrausta vykdyti mažmeninę prekybą maisto produktais iš tokiai veiklai nepritaikytos transporto priemonės, jam panaikintas maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo galiojimas.

Meniu prieplauka 002

Kitos naujienos

Festivalis, kuriame lankėsi pats Antanas Smetona. Taip apie prieš Antrąjį pasaulinį karą vykusias...

„Piligrimas atėjo, uždėsim antspaudą“, – šūktelėjo ...

Vakar elektros kainos biržoje šoktelėjo iki neregėtų aukštumų – 4 eurų už kilovatvalandę, negana to, „Per...

Ką vartoja lietuviai ir kokia priklausomybė dažniausia, kaip padėti priklausomiems žmonėms? Pokalbis apie...