Klausyti gyvai

17:00 - 18:00

Tokia diena

Kinas iš automobilio grįžta – Gegužės 20-21 d. Alytuje

Prenumeruokite FM99 radijo podkastą: Applepodcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic | BreakerAnchor|Pocket Casts| Anchor|Castbox|Overcast

Šiemet organizatoriai lankytojus kviečia su itin plačiu filmų asortimentu.

Jau visai netrukus, gegužės 20-21 d. startuos atsinaujinęs, pernai didelio dėmesio susilaukęs projekto „Kino Zona“ renginys – „Kinas iš automobilio“. Šiemet organizatoriai paruošė itin platų filmų pasirinkimą, žiūrovai galės rinktis iš 4 skirtingų filmų seansų. Filmams demonstruoti pasirinkta Alytaus dainų slėnio aikštelė. 

Renginio organizatoriai „Kino zona“ jau ne vienerius kuria „drive-in“ kino tradiciją Lietuvoje. Iki šiol tik kino filmuose matytas „drive-in“ reiškinys kartu su pirmąja covid-19 banga atkeliavo į Lietuvą ir iškart surado savo žiūrovus. Kiną iš automobilio labiausiai išpopuliarino ir romantizavo amerikietiški filmai. Lietuvoje šis kino formatas dar ieško savo vietos, tačiau pamažu kuriamos ir mūsų šalies „drive-in“ tradicijos. 

Norėdami auginti „drive-in“ kultūrą dar sparčiau, šiemet organizatoriai subūrė platesnį naujesnių bei laiko patikrintų filmų sąrašą. Kad patenkinti kuo įvairesnio skonio žiūrovų poreikius, šįkart atvežame komediją „Palm Springs“, šeimai skirtą animacinę komediją „Spurguliai“ ir net 2 siaubo filmus: „Vaiduoklių žemė“ ir „Sek paskui mane“. 

Norintiems nepamiršti ir nepraleisti karščiausių naujienų, komanda kviečia sekti kino-zona.lt puslapį, kuriame visi norintys ras reikiamą informaciją. Visų renginių metu svečių laukia DOVANOS ir specialūs, komandos draugų įsteigti, PRIZAI.

Nori gauti nuolaidą bilietams? 10% nuolaida TAU! Nuolaidos kodas: FM99

Renginio organizatoriai primena, jog automobiliai bus įleidžiami likus 20 minučių iki filmo pradžios. Taip pat, dėl riboto aikštelės dydžio, bilietų kiekis yra Labai ribotas, bilietai jau prekyboje.

Bilietus įsigyti galite čia: https://kino-zona.lt/kinas/ 😉 Nepamirškite suvesti nuolaidos kodo: FM99

Kitos naujienos

Kaip evoliucionavo automobilių dizainas per paskutinius 40 metų? 1980-ieji - charizmatiškais laikais buvo...

FM99 pokalbis su Alytaus turizmo informacinio centro gide Birute Malaškevičiūte apie tai, ką rugpjūtį ver...

(BNS). Teisėsaugos pareigūnai baigė tirti prieš trejus metus pradėtą dokumentų klastojimu kaltinamos Alyt...

Gary Moore sūnaus Jack Moore ir grupės GARY MOORE TRIBUTE BAND #mooreplaysmoore koncertas – šalia pa...