Klausyti gyvai

08:00 - 10:40

Savaitgalio rytas

KKSD generalinis direktorius E. Urbanavičius: „Alytaus sporto infrastruktūrai trūksta tik viešbučio sportininkams“

 

Alytuje lankėsi Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius ir Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo tarybos atstovai. Fondo tarybos nariai atvyko siekdami įvertinti, kaip buvo įgyvendinti Alytaus mieste pateikti projektai. Kaip teigė generalinis direktorius Edis Urbanavičius „Alytaus miesto sporto infrastruktūra viena geriausių šalyje“.

Nors sporto infrastruktūra Alytuje viena geriausių, tačiau yra nemažai aspektų, kuriuos reikėtų tobulinti. „Kaip ir visoje Lietuvoje, problema išlieka bendro lavinimo mokyklų sporto salės, kurios neatitinka mokinių lūkesčių ir norų. Tai būtų tolimesnė perspektyva. Taip pat, labai svarbi lauko sporto infrastruktūra, kurią taip pat reikia tobulinti“,- teigė E. Urbanavičius.

IMG_5409
„Alytaus miesto sporto infrastruktūra viena geriausių šalyje“

Dar viena svarbi problema yra viešbučių apgyvendinti sportininkus trūkumas. „Apgyvendinimo klausimas labai svarbus. Sakykime, tokie miestai, kaip Birštonas ar Druskininkai, kurie šiuo metu išvystyti apgyvendinimo srityje, tačiau kuriuos Alytus lenkia sporto infrastruktūroje, jie vis dėlto ateityje turės pranašumą, nes, dėl apgyvendinimo stokos, Alytus nebus patrauklus organizuoti didesnius renginius. Todėl ta plėtra turi vykti“,- sakė generalinis direktorius E. Urbanavičius.

Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius patikino, jog statyti, sportininkams apgyvendinti skirtą, viešbutį planuojama, tačiau reikia ieškoti ir verslo atstovų, kurie galėtų investuoti.

Meras taip pat teigė, „jog numatyta, kad vaikai galėtų sportuoti įvairiu paros metu, be to, trūksta sporto aikštynų gyvenamuosiuose rajonuose, ką ir bandysime įgyvendinti šio fondo dėka“.

Jau prasidėjęs projektų paraiškų Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondui teikimas tęsis iki spalio 31 d.

Kitos naujienos

Alytaus miesto teatre penktadienį šventiniu koncertu bus uždaromi Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės me...

FM99 studijoje „Praeitis trap mūsų“Alytaus kolekcininkų klubo nariai Gintaras Lučinskas ir Kęstutis Tamul...

Paauglių tarpe pastaruoju metu drastiškai daugėja atvejų, kai vaikai ima svaigintis priklausomybę...