Klausyti gyvai

12:00 - 13:00

Dienos kaleidoskopas

Kokiomis savybėmis pasižymi geras vadovas? Radijo stotis „FM99“ jau dvyliktąjį kartą kviečia rinkti „Geriausią bosą“

Artėjant Tarptautinei boso dienai radijo stotis „FM99“ skelbia geriausio boso rinkimus. Kaip ir kasmet kviečiame darbuotojus siūlyti savo bosus į „Geriausio boso 2015“ titulą.

Siųskite SMS numeriu 1670 siuskite žinutę, kurioje rašykite FM99 tarpelis įmonės pavadinimą, boso vardą ir pavardę ir telefono numerį. Žinutės kaina 0.58 EUR. Nugalės daugiausiai darbuotojų balsų (SMS žinučių) surinkęs bosas.

BosoDiena_plakatas

O kokiomis savybėmis pasižymi geras bosas? Kokį vadovą darbuotojai gerbia labiausiai? Vieni darbuotojai atsako, kad geriausias vadovas yra kompetentingas, kūrybingas, dalykiškas ir draugiškas. O kiti teigia, kad tik griežtas bosas sugeba geriau suburti ir motyvuoti komandą, pasiekti įmonės tikslų. „Griežtas, bet teisingas“, – sako įmonės darbuotoja ir priduria, kad bosas turi būti autoritetas savo kolektyvui. Savo smulkų šeimos verslą turintis verslininkas mano, kad geriausias viršininkas esi pats sau, kai iš savęs reikalauji daugiau nei iš kitų: „Vadovauti geriausia sau ir mažiau kitiems“.

Labai svarbu kokią aplinką darbuotojams sukuria vadovas, juk produktyviausiai dirbame jaukioje aplinkoje. Anot kūrybinį darbą dirbančiojo darbuotojo, bosas turi sukurti jaukią, tinkamą dirbti aplinką, kad darbus atlikti būtų malonu, juk menkavertiškumo jausmas darbuotojams tikrai nepadeda pasiekti gerų rezultatų. Darbuotojai tikrai nelaikys boso autoritetu, kuris visą laiką irzlus, piktas ir viskuo nepatenkintas, tačiau norės išrinkti savo vadovą „Geriausiu bosu“, kuris yra to vertas. Jeigu tavo bosas yra pats geriausias, siūlyk jį į „Geriausio boso 2015“ titulą.

Pagrindinis akcijos partneris „Baldoteka“, prie akcijos prisideda ir „Vita Baltic International“ bei Pocelonių oreivių klubas.

Apie akciją kalba: www.alytausgidas.lt, „Druskininkų naujienos“, www.alytusplius.lt

Kitos naujienos

(BNS). Infrastruktūros statybos bei remonto grupė „Fegda grupė“ užbaigė tokio pat verslo bendrovės „Alkes...

Druskininkuose kilusio šeimyninio konflikto metu neblaivus Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos pasienio rinktinės pareigūna...

(BNS inf.) Pagal Vyriausybės parengtą projektą, siūloma sujungti Alytaus, Lazdijų ir Prienų teism...

Sekmadienį Lazdijų rajone žuvo motociklininkas. Kai...