Klausyti gyvai

08:35 - 09:00

Ši diena muzikos istorijoje

Kokios darbo sąlygos testavimo punkte? Apie medikų darbą šventiniu laikotarpiu

Klausykite Jums patogiu metu – prenumeruokite podcast’ą:  Apple podcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic Breaker| Anchor|Pocket Casts|Castbox

Oro sąlygoms atšiaurėjant, o besitestuojančių nuo Covid-19 kiekiui didėjant, medikų, dirbančių testavimo punktuose darbo sąlygos nėra pačios geriausios. Pasak paskambinusio klausytojo Dariaus, medikų darbo sąlygos primena darbą karo sąlygomis – testavimo patalpa nešildoma, o medikai ten dirbdami visą dieną šąla. Anot jo, valdžia ir žmonės šiai problemai skiria per mažai dėmesio, nors ją išspręsti nebūtų sunku, užtektų patalpoje pastatyti šildytuvą, kuris užtikrintų normalią temperatūrą. Jis sako, kad galima organizuoti akciją, kuri suteiktų medikams šilto maisto ar gėrimų. Apie medikų darbo sąlygas FM99 kalbino Alytaus poliklinikos direktorių Marių Jasaitį. 

Pasak M.Jasaičio, medikų darbas šiuo metu tikrai nelengvas, tačiau buvo imtasi priemonių jį bent šiek tiek palengvinti.

„Norėčiau pasakyti, kad tikrai tuose nameliuose, kuriuose medikės dirba, yra šildymo priemonės. Na žinot, lauke tikrai nėra galimybės ten pastatyti šildytuvą, kuris efektyviai sušildytų ten esantį orą, nes įvažiavimo palapinė yra atvira. Yra pastatytos šildymo lempos, kurios šiek tiek padeda, mes rūpinamės darbuotojais tikrai kiek galim“, – kalbėjo poliklinikos direktorius. Jis taip pat džiaugėsi, kad atsiranda atsakingų, visuomeniškų žmonių, kurie reiškia susirūpinimą dėl medikų darbo sąlygų ir rūpinasi jais. M.Jasaitis patikino, kad darbo sąlygos dar kartą bus peržiūrėtos ir bus padaryta viskas, kad jos pagerėtų.

Alytaus poliklinikos direktoriaus teigimu, didelių srautų testavimo punkte dar nėra, išlieka panašios tendencijos. Tačiau besiskiepijančių kiekis po Galimybių paso tvarkos pasikeitimų išaugo – norinčių pasiskiepyti stiprinamąja skiepo doze žmonių vidurkis pakilo iki 520 žmonių per dieną.

M.Jasaitis švenčiantiems Naujuosiu metus patarė būti atsargiems ir švęsti atsakingai. Daugiau apie dabartinę Covid-19 situaciją Alytuje klausykite FM99 pokalbyje su Alytaus poliklinikos direktoriumi M.Jasaičiu.

Kitos naujienos

Darbo partija antradienį iš savo gretų pašalino Druskininkų politiką, įtariamą disponavimu narkotikais.

Po penkių metų pertraukos į Lietuvos rankinio federacijos finalo ketvertą grįžta Alytaus "Varsos ...

Alytaus „Dainava“ pasirašė sutartį su 28 metų saugu iš Ukrainos Artiomu Radčenka. Tiesa, žaidėjas...

Lietuvai skirti 62 balai iš 100 galimų. Ji 33-ia pasaulyje ir užima 12 vietą tarp Europos Sąjungos valsty...