Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Kokios futbolo ateities perspektyvos Alytuje?

Alytaus miesto vadovai, savivaldybės tarybos nariai, Lietuvos futbolo federacijos bei Alytaus futbolo bendruomenės atstovai  diskutavo, kaip galėtų vystytis futbolas Alytaus mieste siekiant geresnių rezultatų bei susivienijimo vardan bendro tikslo.

Pasak Lietuvos futbolo federacijos prezidento Edvino Eimonto futbolo struktūra Alytaus mieste galėtų būti organizuojama suvienijant pajėgas. „Mūsų vizija yra tokia, jog visos pajėgos būtų vienijamos, kalbant tiek apie finansinius, tiek apie valdymo aspektus. Šioje struktūroje turėtų dalyvauti futbolo klubai, sporto centras, savivaldybė, federacija. Turėtų veikti vienas pagrindinis klubas ir pajėgos būtų vienijamos vardan bendro tikslo“, – kalbėjo E. Eimontas. Jo teigimu, pokyčiai reikalingi siekiant gerinti rezultatus ir pasiekimus futbole.

futbolas-5-jpg
Futbolas Alytaus mieste: aptartos ateities perspektyvos (AMS nuotr.)

Susitikime pristatyta Lietuvos futbolo federacijos siūloma futbolo organizacijos struktūra, kurią sudarytų – Futbolo klubas (profesionalumas), Akademija (Elito jaunimo ugdymas) bei Masinis futbolas (užimtumas).

Pasak Alytaus miesto mero Vytauto Grigaravičiaus, dabartinė futbolo situacija Alytuje yra sudėtinga, todėl įvairūs modeliai bus svarstomi siekiant išrinkti optimaliausią ir tinkamiausią Alytaus miestui.

futbolas-7-jpg
Futbolas Alytaus mieste: aptartos ateities perspektyvos (AMS nuotr.)

„Išties neramu, kai vienos iš pagrindinių sporto šakų bendruomenė yra susiskaldžiusi, nėra priimami bendri sprendimai. Tačiau šiuo metu pastebimi pokyčiai – atsiranda tolerancija, vyksta diskusijos, bendravimas tarp trenerių. Tikimės kad bus rastas bendras susitarimas ir Alytaus futbolo bendruomenė bus kaip viena šeima. Futbolo Alytuje modeliai gali būti įvairūs. Reikia atsirinkti optimaliausią variantą, kuris labiausiai tinka Alytaus miestui. Bus analizuojamas federacijos pateiktas modelis, taip pat bendrausime su miestais, kurie jau vieną ar kitą modelį taiko. Akivaizdu, kad esama situacija visų netenkina, todėl reikia judėti pirmyn, ieškoti kompromisų“, – kalbėjo V. Grigaravičius.

Kitos naujienos

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...

Rugpjūčio 12 d. (penktadienį), 19:00 kviečiame atvykti į Audiovizualių menų centrą (buvusią Alytaus sinag...