Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Kova iki pabaigos, didžiausias fanų palaikymas ir mažiausias finansavimas iš miesto savivaldybės – toks buvo DFK „Dainavos“ sezonas „Optibet A lygoje“

Klausykite Jums patogiu metu – prenumeruokite podcast’ą:  Apple podcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic Breaker| Anchor|Pocket Casts|Castbox

Alytaus DFK „Dainava“ į „Optibet A lygą“ sugrįžo po pertraukos, netikėtai ir paskutinę minutę. Apie pasibaigusį sezoną DFK „Dainavai“ aukščiausioje Lietuvos lygoje kalbėjomės su klubo prezidentu Žydrūnu Lukošiūnu.

Netikėtai į stipriausią Lietuvos futbolo lygą įšokęs klubas ne tik komandą turėjo suburti paskutinę minutę, bet ir pradėjo sezoną su minus trimis taškais, kurių ir pritrūko norint būti „Optibet A lygoje“ kitą sezoną. Lyg to būtų negana, prasidėjus sezonui Dzūkijos futbolo klubą DFK „Dainava“ dėl asmeninių priežasčių paliko vyriausiasis treneris iš Italijos Fabio Mazzone. Nors iššūkių ir netrūko, bet viso sezono metu dainaviečiai kova kiekviename susitikime iki teisėjo finalinio švilpuko džiugino savo fanus. Beje, fanų palaikymu klubas neturėjo sau lygių visoje A lygoje.

Deja, bet kova futbolo aikštėje, fanų palaikymas ir net varžovų įvertinimas, kad jiems smagiausia žaisti Alytaus stadione Alytaus miesto vadovų neįtikino. Futbolo klubo prezidentas Žydrūnas Lukošiūnas atskleidė, kad iš savivaldybės vietoj žadėtų 180 tūkst. buvo gauta 127 tūkst..

Pašnekovas atskleidė, kad su Alytaus miesto savivaldybe Alytaus DFK „Dainava“ norėjo pasirašyti ilgalaikę sutartį dėl finansavimo, kad būtų tęstinumas ir klubui aiškus finansavimas, savo ruoštu klubas įsipareigotų užimti ne žemesnę vietą lygoje, bet miesto savivaldybė nesutiko motyvuodama, kad negali, nors kitos savivaldybės puikiausiai taiko tokią praktiką.

„Aš nežinau, gal pas mus kažkokia kitokia savivaldybė ar mes kažkokiais kitokiais įstatymais vadovaujamės“ – spėliojo DFK „Dainava“ prezidentas Žydrūnas Lukošiūnas.

Kokioje lygoje Alytaus DFK „Dainava“ žais kitą sezoną priklausys nuo futbolo federacijos ir savivaldybės palaikymo.

Lieka tik laukti..

Optibet A lyga/Elvio Žaldario nuotr.

Kitos naujienos

,,Adamkiada" – gražia tradicija tapusi respublikinė sporto ir meno šventė, kurios sumanytojas - Bu...

Dirbančių ir dirbusių Alytaus rajono švietimo įstaigų  vadovai, savivaldybės Švietimo, kult...

Įvyko 2022 m. Lietuvos breiko ir Lietuvos hiphopo čempionatai, kuriuos rengė Lietuvos sportini...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpusavyje. Deja, kartais atsitinka ir taip, kad g...