Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Krašto žinios“ – žygis „Vilties yriai Nemunu“ prasidėjo

Sekmadienį Klaipėdoje prasidėjo neeilinis žygis baidarėmis „Vilties yriai Nemunu“, kurio metu 500 kilometrų prieš srovę bandys įveikti rusniškis Domantas Laukevičius, šilutiškis Tomas Adomaitis ir klaipėdietis Kęstutis Kvaraciejus. Vyrų iššūkio tikslas, paremti Klaipėdos šv. Pranciškaus onkologijos centrą ir paskatinti onkologinėmis ligomis sergančiuosius  nepasiduoti sraunios upės tėkmę primenančiai ligai.

Vilties yriai Nemunu99
Žygio dalyviai Domantas Laukevičius, Tomas Adomaitis ir Kęstutis Kvaraciejus plaukia Nemunu

Žygio dalyvis Domantas Laukevičius radijo stočiai „FM99“ pasakojo, apie pirmą žygio parą ir teigė: „Nemunas mus pasitiko didelėmis bangomis, stipriu vėju ir nebuvo laiko atsipalaiduoti, nes nustojus irkluoti vėjas mus neša atgal. Pirmą dieną nuplaukėme 64 kilometrus, o šiandien maždaug 20 kilometrų esame už Rusnės.“ Irkluotojai žygio metu susitinka su gyventojais ir renka aukas onkologinėmis ligomis sergantiem žmonėms. Žmonės žygio dalyvius pasitinka su šypsena ir nuoširdumu, linkėdami ištvermės užbaigti šį žygį.

Plaukimas tęsis nuo Klaipėdos iki Druskininkų Nemuno upe. Alytuje baidarininkai planuoja būti rugpjūčio 4 dieną. Lig šiol didžiausios ir ilgiausios upės šalyje prieš srovę irkluodama neįveikė nė vienas baidarininkas.

Kitos naujienos

„Pilietiškumo dėlionėje“ pokalbis su Giedriumi Sakalausku. 

Šį sekmadienį (gruodžio 11 d.) Makniūnuose nuo 10 iki 13 val. vyks Kalėdinis Makniūnų bagažinių t...

Gruodžio 2 dieną Alytaus pataisos namuose 49 m. kinologas specialistas sumušė kitos kinologės 7 mėnesių t...

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitien...