Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Krepšinio fiesta atkeliauja į Alytų (papildyta audio su V. Garastu)

Kovo 16 dieną Alytaus sporto rūmuose vyks krepšinio šventė, kuri ateityje gali tapti tikru Š½vaigždžių savaitgaliu, primenančiu NBA rengiamas šventes.

č®vairių Lietuvos krepšinio lygų vadovai kasmet suka galvą, kur rengti savo krepšinio šventę ir kuo nustebinti bei privilioti potencialius žiūrovus. LKL Š½vaigždžių diena šiemet rengiama Š iauliuose, LMKL savo šventę surengė Prienuose, o RKL geriausi krepšininkai rinkosi Anykščiuose.

Gali būti, kad ateityje atskirų lygų švenčių nebeliks – turėsime tik vieną didelį bendrą visų lygų renginį, kuris primintų NBA Š½vaigždžių savaitgalį.

„DNB LKF taurės turnyro finalo ketvertai kasmet buvo tarsi didelė tradicinė krepšinio šventė su geriausiomis komandomis, – pasakojo LKF vykdomasis direktorius Paulius Motiejūnas. – Š iais metais finalo ketverto nebus, tačiau šventės idėjos atsisakyti nenorėjome. Todėl nusprendėme surengti renginį, kuriame galėtų pasirodyti geriausi visų lygų krepšininkai. Alytuje krepšinio gerbėjai išvys LMKL, NKL, RKL, NMKL, LMKAL ir MKL žaidėjus. Vyks tokiems renginiams įprasti tritaškių metimų, dėjimo į krepšį, estafečių konkursai, o pagrindiniu akcentu taps mačas tarp Dzūkijos ir likusios Lietuvos rinktinių. Be to, žiūrovai Alytaus arenoje išvys Donatą Montvydą, Alytaus miesto chorą, specialų Lietuvos kariuomenės pasirodymą, per pertraukėles šoks Kauno „Š½algirio“ šokėjos.“Bilietai į krepšinio šventę kainuos tik 7 litus, moksleiviams, senjorams bus taikomos nuolaidos.

 

Pokalbį apie „Krepšinio šventę“ Alytuje su treneriu Vladu Garastu galite klausyti čia.

„Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ geriausiųjų šventė artėja. Jau šeštadienį 12:00 valandą Alytaus krepšinio arenoje įvyks „Š½vaigždžių dienos“ renginys, kuriame perspektyviausi šalies jaunieji krepšininkai susigrums tradicinėse „Rytų-Vakarų“ rungtynėse bei galės išmėginti jėgas populiariausiuose dėjimo į krepšį ir tritaškių metimų konkursuose bei tik MKL „Š½vaigždžių dienoje“ išbandytuose Karavano, Bauduko ir Slalomo rungtyse.Š ios MKL „Š½vaigždžių dienos“ naujovė visame pasaulyje populiarus trys prieš tris į vieną krepšį turnyras, kuriame varžysis keturios geriausios vaikinų ir merginų komandos, kurios paaiškėjo po atrankos kovų.“Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ geriausiųjų šventėje dalyvaus ir buvusių žymių Lietuvos krepšininkų sūnūs. „Rytų-Vakarų“ mače vieną kėlinį „Rytų“ komandai vadovaus Sidnėjaus olimpiados prizininkas Andrius Giedraitis, o šioje šventėje dalyvaus ir jo sūnus Dovydas. A.Giedraičio sūnūs Dovydas ir Gustas taip pat dalyvavo trys prieš tris turnyro atrankoje, tačiau Š .Marčiulionio krepšinio akademijos komanda į finalus nepateko.Buvęs Lietuvos rinktinės gynėjas A.Giedraitis savo sūnums patarimų negaili. Pats Dovydas juokauja, kad dažniausiai sulaukia tik pastabų.Jau šį šeštadienį Alytuje įvyksiančioje „Manijos Moksleivių krepšinio lygos Š½vaigždžių dienoje“ susirinkusius stebins ne tik geriausių jaunųjų krepšininkų pasirodymai, bet ir linksmins „Eurovizijos“ dalyvis Donatas Montvydas bei „Š½algirio“ klubo šokėjos. č®ėjimas nemokamas.

„Š½vaigždžių dienos 2013“ programa:

12:00 val. „Manijos Moksleivių krepšinio lygos Š½vaigždžių dienos“ pradžia
12:10 val. „Manijos Tritaškių metimų konkursas“
12:45 val. „Rytų-Vakarų“ rungtynių pirmas kėlinys (vaikai)
13:05 val. „Molten Karavano“ rungtis
13:45 val. „BEKO Bauduko“ rungtis
14:10 val. Mineralinio vandens „Vytautas“ 3×3 turnyras į vieną krepšį (pusfinaliai)
14:35 val. „Rytų-Vakarų“ rungtynių antras kėlinys (jaunučiai)
14:50 val. „adidas Slalomo“ rungtis
15:20 val. Mineralinio vandens „Vytautas“ 3×3 turnyras į vieną krepšį (merginų finalas)
15:35 val. „Rytų-Vakarų“ rungtynių trečias kėlinys (jauniai)
15:55 val. Mineralinio vandens „Vytautas“ 3×3 turnyras į vieną krepšį (vaikinų finalas)
16:10 val. „Manijos dėjimų į krepšį konkursas“

 

Krepšinio diena Alytaus Jotvingių gimnazijoje. Pokalbį galima klausyti čia.

Krepšinio diena Alytaus vaikų globos namuose. Pokalbį galima klausyti čia.

 

 

 

 

————
Kalbėk
zinios@fm99.lt

 

Kitos naujienos

1595 kartoninės dėžės ir 71 kartoniniai lakštai! - tiek prireikė pastatyti kartotinį tiltą.

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...