Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Kur nuo sausio Alytuje ir Druskininkuose bus galima nemokamai pasikeisti litus į eurus?

Lietuvos banko valdyba patvirtino sąrašus bankų ir kredito unijų, kurie nemokamai keis grynuosius litus į eurus.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAInformuojame, kad nuo 2015 m. sausio 1 d. Alytuje litus į eurus bus galima išsikeisti Šiaulių banke (S. Dariaus ir S. Girėno g. 1), „Swedbank“ Dainavos klientų aptarnavimo centre (S. Dariaus ir S. Girėno g. 13), DNB banke (Pulko g. 5), SEB banke (Pulko g. 4), „Danske Bank A/S“ (Naujoji g. 50B), „Citadele“ banke (S. Dariaus ir S. Girėno g. 3) ir Lietuvos pašto skyriuose (Pulko g. 12, Ūdrijos g. 1/Naujoji g. 7E ir Statybininkų g. 5).

Druskininkuose grynuosius litus į eurus gyventojai galės bankų ir pašto skyriuose: Šiaulių banke (Eglės g. 1 ir M. K. Čiurlionio g. 111); Medicinos banke (M. K. Čiurlionio g. 107); Swedbank ( V. Kudirkos g. 33 ); DNB Banke (M. K. Čiurlionio g. 50); SEB Banke (V. Kudirkos g. 37); Lietuvos pašte (V. Kudirkos g. 39); Leipalingio pašte (Merkinės g.1, Leipalingis); Viečiūnų pašte (Verpėjų g. 11, Viečiūnai). Iškilus klausimams, Druskininkų gyventojai gali skambinti į Druskininkų savivaldybės administracijos socialinės paramos skyrių telefonu (8-313) 55744.

Tiems, kurie nespės pasikeisti grynųjų litų į eurus, labai nerimauti nereikėtų, nes Lietuvos bankas savo kasose Vilniuje ir Kaune litus į eurus nemokamai keis neribotą laiką. Nenorintiems gaišti laiko grynųjų litų keitimui, patariama iki euro įvedimo dienos pinigus laikyti bankų sąskaitose. Litai jose euro įvedimo dieną bus automatiškai nemokamai perskaičiuoti į eurus pagal nustatytą euro ir lito perskaičiavimo kursą.

DĖMESIO!
Nei namuose, nei gatvėje litai į eurus nebus keičiami. Todėl gyventojams patartina būti budriems ir neapsigauti, jeigu jų namuose apsilankę ar telefonu paskambinę asmenys siūlytų registruoti litų banknotus, santaupas, litais keisti į eurus ir pan. Oficialiai ir teisėtai pinigai bus keičiami tik Lietuvos banke, komercinių bankų skyriuose, AB Lietuvos pašto padaliniuose ir kai kuriose kredito unijose. Informacija apie grynųjų litų neatlygintino keitimo į eurus vietas bus teikiama ir nemokamu euro telefonu 8 800 345 28.

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...