Klausyti gyvai

13:35 - 14:00

Ši diena muzikos istorijoje

Kur vasarą jus nuves jūsų svajonės? „Janikės kelionės” padės jas įgyvendinti!”

Vasara artėja, o kartu su ja ir atostogų metas! Žmonės visame pasaulyje planuoja savo keliones ir ieško geriausių atostogų pasiūlymų. Vieni ruošiasi kelionėms po Europą ir gražiausias pasaulio šalis, o kiti keliauja po Lietuvą, nes šiltuoju metų laiku po Lietuvą keliauti taip pat gera ir malonu.

Apie atostogas, keliones, aistrą keliauti radijo stoties FM99 laidoje „Darau verslą” kalbėjomės su kelionių agentūros „Janikės kelionės” direktore Veronika Senkute bei turizmo vadybininke Asta Geluncevičiūte.

Radijo stoties FM99 Facebook’e vyskta konkursas – dovanojame 50 Eurų „Janikės kelionių” dovanų čekį ir tikro keliautojo reikmenų krepšį. Dalyvaukite!

Janikės kelionių” agentūra veiklą pradėjo 2006 metais Marijampolėje. Agentūra keliautojams siūlo poilsines, pažintines, egzotines keliones, organizuoja išvykas kolektyvams, grupėms Lietuvoje. Keliauti galime daug ir dažnai, tačiau kaip nepasimesti tarp tokios didelės pasiūlos ir išsirinkti sau tinkamą kelionės variantą?

„Janikės kelionių” direktorė Veronika Senkutė sako: išgirdus klientų poreikius, mums lengviau pataikyti tiesiai į dešimtuką. Įprastai žmonės keliauja 2-3 kartus į metus ir analizuoja kelionių rinką, o mes tai darome kasdien ir nuolat. Mūsų kasdieninis darbas analizuoti geriausius kelionių pasiūlymus ir išrinkti svajonių atostogas keliautojams. Vieni viešbučiai būna labiau pritaikyti šeimoms su mažais vaikais, o kiti atitinka paauglių poreikius. Mūsų darbas yra išrinkti geriausią kelionę klientui, už jo turimas lėšas”.

Populiariausia lietuvių keliavimo kryptis vis dar yra Turkija, į kurią kiekvienais metais keliautojų tik daugėja. Kas gi taip ten traukia? Kelionių agentė Asta Geluncevičiūtė atsako: juk ten VISKAS ĮSKAIČIUOTA”, ši kryptis tobula keliauti su vaikais, juk viešbučių teritorijose rasite viską – restoranus, barus, užkandines, vandens parkus, paplūdimį, dienines ir vakarines šou programas, sporto programas, vaikų žaidimų kambarius ir dar daug kitų paslaugų. Tikras miestelis vienoje teritorijoje ir visa tai įskaičiuota į kelionės kainą”.

TURKIJA, populiarusis LONG BEACH 5*

Tiems, kuriems Turkija jau pabodusi, Asta Geluncevičiūtė siūlo atrasti Tunisą, kuris stebina savo balto smėlio paplūdimiais, įspūdingomis pažintinėmis ekskursijomis ir žavingais miesteliais. Taip pat, šių metų vasarą organizuojami skrydžiai į Šarm aš Šeichą Egipte, kuris gali būti puiki alternatyva Turkijai, kadangi ten nealins toks karštis kaip Turkijoje, nes Egipte klimatas yra sausas ir taip nevargina, o kainos Egipte vasarą yra stulbinančios.

JAZ TOUR KHALEF 5* Tunise, vienas geriausių viešbučių šalyje

Vasarą populiarios ir jaunavedžių kelionės, jiems kelionių agentė rekomenduoja rinktis visų pamiltą Kretą ar Taso salą: be abejo visada gera mintis jaunavedžiams yra Italija, šiais metais siūlom vykti į Kalabrijos regioną, kur dominuoja platūs paplūdimiai, o visai šalia jų ir daug turistinių vietų”, – siūlo A. Geluncevičiūtė.

Šiuo metu kelionių agentūra ir siūlo vienos dienos keliones autobusu į Kuršių neriją, Pamario kraštą, Telšius, Kauną. Taip pat galite aplankyti ir Šiaurės Lenkiją, Daugpilį, Augustavą, Rygą ir kitus mūsų kaimyninius miestus.

Parašykite komentarą

Užpildykite laukelį

Kitos naujienos

Gegužės 19 d. įvyko pirmosios KIDS ATHLETICS projekto žaidynės Vilniuje, kuriose susirinko per 20...

Gegužės 25 d. Alytuje vyks išskirtinių automobilių klubo rengiama paroda „RedHill Street 2024“. Todėl nuo...

Toliau rekonstruojant Ulonų g. nuo gegužės 22 d., trečiadienio, laikinai, kol vyksta darbai, keičiasi aut...

Gegužės 21-oji – svarbi diena Giedrei ir jos kūrybos gerbėjams: muzikos platformose jau sukasi jo...