Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Laisvos darbo vietos Dzūkijoje: Alytaus apskrityje mažėjo registruotas nedarbas

Lietuvoje birželio pabaigoje buvo 8,9 tūkst. laisvų darbo vietų samdomiesiems darbuotojams – 0,8 proc. daugiau nei pirmojo ketvirčio pabaigoje.

Daugiausia laisvų darbo vietų antrąjį ketvirtį buvo pramonėje – 2,3 tūkst. (26,3 proc. visų laisvų darbo vietų), prekyboje – 1,4 tūkst. (15,4 proc.), viešajame valdyme ir gynyboje bei privalomajame socialiniame draudime – 1,1 tūkst. (12 proc.).

Laisvų darbo vietų skaičius antrąjį ketvirtį, palyginti su šių metų sausio-kovo mėnesiais, labiausiai padidėjo prekyboje – 0,5 tūkst., o sumažėjo – transporte ir saugojime (0,2 tūkst.), administracinėje ir aptarnavimo veikloje (0,1 tūkst.). Antrojo ketvirčio pabaigoje laisvų darbo vietų lygis šalyje buvo 0,7 proc. – tiek pat kiek ir pirmojo šių metų ketvirčio pabaigoje.

Aukščiausias laisvų darbo vietų lygis antrąjį ketvirtį užfiksuotas finansinėje ir draudimo veikloje (1,8 proc.), viešajame valdyme ir gynyboje bei privalomajame socialiniame draudime (1,3 proc.), pramonėje ir informacijos ir ryšių veikloje (po 1,1 proc.). Š½emiausias laisvų darbo vietų lygis buvo žemės ūkio, miškininkystės ir žuvininkystės, nekilnojamojo turto operacijų įmonėse ir švietime – po 0,3 procento.

——-

Kalbėk zinios@fm99.lt

 

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...