Klausyti gyvai

17:00 - 17:30

Gyvas miestas

Laužomos ietys, kiek vasarą Alytuje veiks darželių: keturi ar penkiolika

 

Laužomos ietys, kiek darželių vasarą dirbs Alytuje: keturi ar penkiolika? Alytaus miesto savivaldybės taryba posėdyje šį klausimą atidėjo, šiandien rengiamame susirinkime  klausimas bus svarstomas toliau.

Vienoje šios problemos svarstymo svarstyklių lėkštelėje – Kultūros švietimo ir sporto komiteto narės Linos Sosunovičienės pozicija, jog  vasarą galėtų dirbti visi darželiai, kitoje – Švietimo skyriaus vedėjo pozicija, jog būtina taupyti lėšas.Skirtumas tarp planuotų keturių ir penkiolikos vasarą dirbančių darželių, teigiama yra 110  tūkstančių eurų.

Alytaus miesto savivaldybės Tarybos narė, Kultūros, švietimo ir sporto komiteto narė Lina Sosunovičienė
Alytaus miesto savivaldybės Tarybos narė, Kultūros, švietimo ir sporto komiteto narė Lina Sosunovičienė

Tuo tarpu Lina Sosunovičienė sako, kad „šiuo metu apie pinigus dar sunku kalbėti, šią sumą reiktų dar patikslinti. Gali būti papildomos elektros energijos išlaidos, darbuotojų pavadavimo išlaidos. Tačiau visas darželio aptarnaujantis personalas turi 28 kalendorines dienas atostogų. Jie vieni kitus vaduoja. O ką veikia tuščiuose darželiuose, kai jie nedirba? „, – kalba L. Sosunovičienė.

 Švietimo skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas teigia, kad darželiai dirbs taip, kaip nuspręs politikai. „Jeigu Švietimo skyriaus siūlomas projektas nebus teikiamas tarybai ir tvirtinamas, tuomet liks galioti esama tvarka, tai yra dirbs visi darželiai“. vedėjas garantavo, kad bet kuriuo atveju tėvai turės galimybę ikimokyklinėse ugdymo įstaigose lavinti savo vaikus, o jose bus laikomasi visų privalomų higienos normų.

Švietimo skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas
Švietimo skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas

 sprendi

Kitos naujienos

Merkinėje, iškilmingai bus atidengtas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui ir atidarytas...

Šeštadienį, 2022 m. lapkričio 29-ąją Vilniaus rotušėje vykstančiame Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) su...

Alytaus pataisos namų atvirosios kolonijos gyvenamųjų patalpų tualeto lubose pareigūnai rado ir paėmė du ...

...