Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Lenkai domėjosi kokia Alytaus socialinė politika

Alytuje viešėjo per 60 narių delegacija iš įvairių Lenkijos savivaldybių. Alytaus miesto savivaldybėje vyko socialinės rūpybos centrų vadovų konferencija, kuria siekiama surasti geriausius sprendimus gerinant socialinės rūpybos centrų darbą ir didinant socialinių paslaugų kokybę. Specialistai iš Lenkijos gilino žinias apie Lietuvos socialinės rūpybos veiklą bei socialinės politikos įgyvendinimą Alytuje.

lenkai1
Alytuje viešėjo per 60 narių delegacija iš įvairių Lenkijos savivaldybių (AMS nuotr.)

Pristatydama Alytuje vykdomą socialinę politiką Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Sonata Dumbliauskienė pabrėžė, jog viena svarbiausių pastarųjų metų iniciatyvų Alytuje – nuolaidų kortelė gausioms šeimoms „Alytus – viena šeima“ – įgyvendinta remiantis kolegų iš Lenkijos patirtimi. Šiuo metu kortele Alytuje jau naudojasi 215 šeimų.

Kaip sakė Lenkijos delegacijos atstovai jie atvyko pasisemti patirties iš Alytaus miesto bei susipažinti su geraisiais miesto pavyzdžiais socialinių paslaugų srityje. O kaip sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Sonata Dumbliauskienė lenkai, ne tik supažindinti su Alytaus miesto praktika socialinių paslaugų srityje, tačiau pristatyta ir ateities vizija bei artimiausi planai. Pasak vedėjos, Alytuje socialinių paslaugų poreikis auga, žmonės labiau pasitiki socialiniais darbuotojais.

lenkai
Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Sonata Dumbliauskienė (AMS nuotr.)

Kitos naujienos

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...

Rugpjūčio 12 d. (penktadienį), 19:00 kviečiame atvykti į Audiovizualių menų centrą (buvusią Alytaus sinag...