Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

Lenkijos post-roko grupė svečiuosis festivalyje „Velnio akmuo“

Alternatyviosios muzikos festivalyje „Velnio akmuo“, kuris vyks Anykščiuose liepos 11-14 dienomis, svečiuosis instrumentinio post-roko kūrėjai „Tides From Nebula“ iš Lenkijos. Tokio žanro kolektyvas festivalyje pasirodys pirmą kartą.

„Tides From Nebula“, 2008-aisiais susikūrusi grupė, savo kūryboje derina post-roko, post-metalo ir „ambient“ stilius, kurių kombinacija festivaliui „Velnio akmuo“ ir suteiks dar nematytų spalvų. „Tides From Nebula“ kompozicijos, kaip ir daugelio kitų post-roko kolektyvų, paremtos dinamiškumu ir kontrastais: ramias, svajingas ir subtilias harmonijas keičia masyvūs, daugiasluoksniai pasažai.

Ne taip seniai susiformavusi grupė jau spėjo išleisti du albumus, sugroti su „This Will Destroy You“, „Oceansize“ ir „Ulver“ kolektyvais bei koncertuodami apkeliauti daugelį Europos valstybių. Š io talentingo post-roko kolektyvo kūrybą jau įvertino vienas geriausių šių laikų teatro ir kino kompozitorių Zbigniew Preisner. Išgirdęs vieną iš „Tides From Nebula“ kūrinių, jis pats pasisiūlė bendradarbiauti rengiant naujausią grupės albumą „Earthshine“. Penkeriukės kūrybą tai pakylėjo į naują lygmenį: kompozicijose atsirado daugiau „ambient“ motyvų, vientisumo, brandos ir gelmės.

—–

Kalbėk zinios@fm99.lt

Kitos naujienos

Festivalis, kuriame lankėsi pats Antanas Smetona. Taip apie prieš Antrąjį pasaulinį karą vykusias...

„Piligrimas atėjo, uždėsim antspaudą“, – šūktelėjo ...

Vakar elektros kainos biržoje šoktelėjo iki neregėtų aukštumų – 4 eurų už kilovatvalandę, negana to, „Per...

Ką vartoja lietuviai ir kokia priklausomybė dažniausia, kaip padėti priklausomiems žmonėms? Pokalbis apie...