Klausyti gyvai

14:00 - 15:00

Dienos kaleidoskopas

Leon Somov ir Alano Chošnau nauja daina „Planetos”

Ruošiantis koncertiniam turui muzikos duetas Leon Somov ir Alanas Chošnau išleidžia naują kūrinį Planetos”: Nors koncertus nukeliame pavasariui – jie bus dar įspūdingesni”

Originalumą vertinantiems klausytojams, muzikos prodiuserio Leon Somov ir dainų bendraautoriaus, atlikėjo, muzikos prodiuserio Alano Chošnau duetas pristato naują dainą, kurioje ne tik keliami klausimai apie žmogiškus jausmus, bet žaidžiama ir planetų  garsais.„Šios dainos pagrindinė idėja yra sukurti turinį, kuris būtų visapusiškas. Turėtų vasariškos euforijos, urban – šokio pulsacijos, o kartu ir išskirtinių kosmoso garsų elementų. Norėjosi sugretinti mums visiems taip artimai suprantamus ir jaučiamus dalykus ir perteikti juos iš kūrybinės perspektyvos”, – apie dainą pasakojo muzikos prodiuseris Leon Somov. Atlikėjas Alanas Chošnau pritaria ir teigia, kad kurdamas šią dainą galvojo apie žmogaus prigimties dualumą. „Gyvename visatos didybėje, unikalioje erdvėje ir laike, stebimės nepaprastu planetų grožiu, tačiau tuo pat metu skęstame vidinėse kovose, kuriame atskirtį ir sunkiai mokomės mylėti. Mes visatoje žvaigždžių ir mes visatoje žmonių – tai lyg du paraleliniai pasauliai, nors iš tiesų pildo ir stiprina vienas kitą.“Šį rudenį turėjęs prasidėti kūrėjų Leon Somov ir Alano Chošnau koncertinis turas „Planetos” nukeliamas į pavasarį, tačiau atlikėjai nė kiek nesutrikę, supranta susiklosčiusią situaciją, stengiasi papildomą laiką skirti įspūdingesnei programai įgyvendinti ir stebinti gerbėjus naujomis dainomis.

„Aš esu perfekcionistas ir labai mėgstu visas detales išdirbti kuo įmanoma kokybiškiau, todėl daugiau laiko man, kaip kūrėjui, reiškia daugiau laisvės interpretacijai, galbūt kai kurių idėjų įgyvendinimui, kurių prieš tai atsisakėme, nes manėme, kad nespėsime pasiruošti”, – atvirai prisipažino Leonas. „Koncertų turas „Planetos“ turėjo išskirtinę pirminę idėją – tai mūsų su Leonu kuriamo muzikos albumo „Planetos“ koncertinė interpretacija su kosminių garsų ir vaizdo efektais. Dabar turas įgis ir naują prasmę. Vedamoji albumo ir turo daina „Planetos“ yra pozityvi, kalba „mes“ balsu, motyvuoja nepasiduoti, susivienyti, mylėti. Tai ypatingai svarbu pandemijos laikotarpiu, kuomet visuotinis protas turi būti stipresnis už „mano“ ir „tavo“ santykį. Mūsų nuotaika yra kūrybinga ir darbinga. Albumo įrašai sėkmingai vyksta, norime, kad koncertinė programa stebintų žiūrovus netikėtais sprendimais – tam skiriame pagrindinį dėmesį”, – ryžtingai užtikrina Alanas Chošnau.

Muzikos kūrėjai teigia, kad nepaisant pandemijos keliamos įtampos ir visiškai pakeistų planų, mes juk norime išlikti saugūs ir sveiki, tad šiuo aspektu turo nukėlimą vertina kaip būtinybę ir atsakomybę prieš žiūrovus. „Būsime dar labiau vieni kitų išsiilgę, išsiilgę dalintis artumu, šiluma ir gera emocija, kurią ir norime jums sukurti koncertuose šį pavasarį”, – su šypsena šnekėjo Leonas.

„Manau, kad papildomai atsiradęs laikas tik dar labiau sustiprins mūsų su Leonu kūrybinius sumanymus, o organizatoriams bus laiko sukurti dar įspūdingesnius vaizdo efektus bei būsimų koncertų erdves“, – mintimis dalinosi Alanas Chošnau.

 

 

Kitos naujienos

„Trys, keturi... laikas ŠVENTEI ir DOVANOMS!“

Į pirmojo improvizuoto traukinio kupė, įsikūrusioje Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje...

Alytaus policija informuoja apie pradėtus ikiteisminius tyrimus. Smurtautojai ir sukčiai siautėja, alytiš...

Alytaus miesto taryboje bręsta planas padidinti apmokestinimą. Neformaliojo vaikų švietimo paslau...