Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Lietuvos generalinio komisaro Lino Pernavo teigimu visuomenė turi glaudžiau bendradarbiauti su policija

 

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko policijos pareigūnų nuveiktų darbų aptarimas bei ateinančių metų veiklos siekių pristatymas. Susitikime buvo apžvelgta policijos pareigūnų veikla, iškeltos aktualiausios problemos, tarp kurių maži policijos pareigūnų atlyginimai, dideli darbo krūviai.

Lietuvos generalinis komisaras Lina Pernavas teigė, kad praėjusieji metai policijai buvo sudėtingi. „Buvo įvykių, kurie buvo skaudūs visiems Lietuvos žmonėms. Džiaugiuosi, kad visi kartu išgyvenome juos, susitvarkėme, suvaldėme. Policija reikalinga žmonėms, todėl kuo geresnės sąlygos bus suteiktos pareigūnams dirbti, tuo jie bus labiau patenkinti savo darbu ir pareigas atliks geriau“, – sakė L. Pernavas. Jo teigimu visuomenė nori operatyvumo, saugumo ir greitų problemų sprendimo. Tam užtikrinti reikia daugiau pareigūnų gatvėse ir visuomenės neabejingumo, nes siekiama mažinti atskirtį tarp visuomenės ir policijos institucijos.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko policijos pareigūnų nuveiktų darbų aptarimas bei ateinančių metų veiklos siekių pristatymas („nuotr. FM99“)

Lietuvos generaliniui komisarui pritarė ir jo pavaduotojas Edvardas Šileris, bei paminėjo policininkas turi būti labiau gerbiamas, o kad tai įvyktų turi uždirbti daugiau. „Policininkas, ką tik atėjęs dirbti uždirba 375 eurus, tai labai maža pinigų suma. Reikia bandyti išspręsti šią problemą, bet finansų daug nėra.Turime pasiūlymų ir Vyriausybei ir Seimui, kad mažiausiai uždirbantis pareigūnas uždirbtų 600 eurų. Iš tokios sumos pradedantysis policininkas galėtų pragyventi“, – teigė E. Šileris.

 

 

 

Kitos naujienos

Alytaus miesto stadione trečiadienį, gegužės 18 d., 18:00 val. bus žaidžiamos LFF ta...

Vėlų šeštadienio vakarą Lazdijuose baigėsi dvi dienas trukusios „Gravel Fest Rally – La...

Alytiškiai jau pamėgo kiną iš automobilio. Kiekvienais metais Alytaus dainų slėnio aikštelė virst...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.