Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinės rungtynės rugpjūčio 7 – 19 dienomis Klaipėdoje, Alytuje, Kaune ir Vilniuje

Bene svarbiausiu mėnesio įvykiu taps Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinės varžybos, kuriose mūsų krepšininkai ruošis 2023 metais vyksiančiai Pasaulio taurei ir kovai dėl „EuroBasket“ trofėjaus. Alytuje 2022 m. rugpjūčio 7 d. Lietuva žais prieš Estiją.

„Šią vasarą Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sužais didelį skaičių kontrolinių rungtynių, apkeliaudama praktiškai visus didžiuosiuos mūsų šalies miestus. Kiekvienas sirgalius savo mieste turės galimybę gyvai pamatyti vyrų rinktinę bei savo mėgstamiausią žaidėją. Nuoširdžiai tikimės, jog palaikymas bus garsus tiek arenose, tiek už televizijos ekranų Europos čempionato Vokietijoje metu“, – sakė Lietuvos krepšinio federacijos komunikacijos specialistas Žygimantas Vingelis.

Svarbiausioms šių metų krepšinio batalijoms besiruošianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sužais kontrolinius mačus su Ispanijos, Nyderlandų, Suomijos ir Estijos rinktinių krepšininkais. Vasarą lietuviai tęsia atranką į 2023 metais vyksiančią Pasaulio taurę, o rugsėjo 1 d. Vokietijoje, Kelne pradės mūšį dėl „EuroBasket“ trofėjaus! Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės „EuroBasket“ B grupėje lauks rungtynės su Prancūzija, Bosnija ir Hercegovina, Slovėnija, Vengrija ir aikštelės šeimininkais vokiečiais. Pasaulio taurės finalinės kovos startuos 2023-ųjų rugpjūtį ir vyks net trijose šalyse – Japonijoje, Indonezijoje ir Filipinuose. 

Kitos naujienos

Alytaus miesto savivaldybės tarybos dauguma gausiai į tarybos salę susirinkusių švietimo bendruom...

Alytaus miesto savivaldybėje šiandien apsilankęs Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas...

Spalį bibliotekoje karaliaus tapyba ir spalvos, nes 4 d. 16 val. Jurgio Kunčino viešosios bibliot...

Rugsėjo 30-osios naktį esame kviečiami atrakinti kodus, atsineštus iš vaikystės, - mus stabdančiu...