Klausyti gyvai

18:00 - 21:00

TOP33 (laida kartojama)

„Liūdni slibinai“ linki moterims išsikovoti daugiau dienų metuose

Grupės „Liūdni slibinai“ vyrai Dominykas Vaitiekūnas ir Vaidas Kublinskas sveikina visas moteris bei išskirtinai savo grupės moterį Aistę Lasytę, su Tarptautine Moters diena. Minėdami šią ypatingą šventę „Liūdni slibinai“ linki moterims išsikovoti metuose daugiau nei vieną dieną ir dalinasi moterišku Aistės Lasytės manifestu „Jeigu aš būčiau vyras“.

Besidžiaugdami damų diena su Dominyku Vaitiekūnu pajautėme lašą pavydo, kad nėra vyrų dienos. Tačiau, geriau pagalvoję suvokėme, kad vyrams priklauso visos kitos dienos metuose. Todėl, linkim moterims būti drąsioms, stiprioms, kovingoms ir išsireikalauti, kad metuose atsirastų dar bent viena diena, skirta joms. O ją gavus nesustoti ir siekti, kad atsirastų savaitė, o, žiūrėk, po šimto metų, gal jau ir visas pusmetis bus atseikėtas moterims, kaip ir privalu pagal šiandienines lygias moterų ir vyrų teises„, – su pagarba moterims teigia „Liūdnų slibinų“ smegenų sergėtojas Vaidas Kublinskas.

Š maikčia ironija pasižyminčios grupės vyrai neslepia, kad geriau suprasti moteris jiems padėjo kolegės Aistės Lasytės sukurta daina „Jeigu aš būčiau vyras“. Aštrioje muzikinėje paraiškoje „Liūdnų slibinų“ ugningoji dama dalinasi pasvarstymais, ką galėtų moterys būdamos vyrais. Kūrinyje, kurio priedainį veda frazė „moteris ne žmogus, žmogus tai jis“, įprastais kasdienybės elementais įžvalgiai iliustruojami moterų ir vyrų skirtumai.

Š vęsdami dailiosios lyties dieną „Liūdni slibinai“ jau ruošiasi rytojaus koncertui Palangoje. Kovo 15 dieną pavasarį iš žiemos gniaužtų vaduojantį pasirodymą liūdnoji komanda surengs Š iauliuose, kovo 16 dieną Alytuje, o kovo 23 dieną aplankys Tauragės miestą. Balandį teatrališka grupė koncertuos Dominyko Vaitiekūno gimtajame Panevėžyje, pajūrio ritmu snaudžiančioje Klaipėdoje bei liūdėtojų pilnuose Kaune ir Vilniuje.

—–

kalbėk zinios@fm99.lt

 

Kitos naujienos

Apie įdomius Alytaus istorinius įvykius ir būsimą parodą apie Alytaus senamiestį FM99 kalb...

Ši vasara, ypač ši savaitė, Lietuvoje visus alina karščiais. Apie karščio pavojus ir pove...

Tautiška giesmė šiemet bus transliuojama iš Alytaus – „Lietuvos kultūros sostinės 2022...

Alytuje prasideda I-asis Tarptautinis žemės meno simpoziumas „Žymės“. Liepos 1-9 dienomis šalies...