Klausyti gyvai

18:00 - 21:00

TOP33 (laida kartojama)

„Liūdni slibinai“ turi planą kaip išvyti žiemą iš kiemo Alytuje!

Na, kas jau kas, o „Liūdni slibinai“ tikrai žino kaip pakelti nuotaiką ir pakviesti tikrąjį pavasarį. Tai ir ketina padaryti šeštadienį 18 val. Alytaus miesto teatre.
Pavasarinį turą pradėję „Liūdni slibinai“ į koncertus dar septyniuose miestuose kviečia atsivesti liūdintį giminaitį. M.A.M.A ir T.č–.T.č– apdovanojimuose pasižymėjusi grupė tvirtina, kad laikas prisiminti seses, brolius, tetų mamas, senelių anūkus ir kitus gimines. č®vairias lietuvio problemas savo dainose dažnai paliečiantys „Liūdni slibinai“ tikina, kad po jų pasirodymo ištirps ledai ir ateis pavasaris.

„Jeigu pavasaris neateina pas mus, tai mes ateikime pas pavasarį. Koncertuose atliksime specialius ritualus, varančius žiemą, ir kartu surasime pavasarinę gaivą bei įkvėpimą. O jeigu turite pavasario sieloje ieškantį draugą ar giminaitį, nepalikite jo bėdoje – pavasaris į tai atsižvelgs ir tikrai suskubs“, – sako „Liūdnų slibinų“ gilios minties skleidėjas Vaidas Kublinskas.

Artistiškieji atlikėjai tikina, kad jeigu prireiks, scenoje įvyks netgi antrosios Užgavėnės su More, Lašininio ir Kanapinio kova, ugnies šou bei kitais reikiamais atributais. Koncertinio turo „Pavasaris be jokių č–“ metu Aistė Lasytė pristatys naują, specialiai giminaičiams sukurtą ir šilumą skatinančią dainą „Giminė“. Skirtingų kartų žiūrovams ryšį pajusti padės daina „Jaunos dienos“, maironiškai kalbanti apie nerūpestingą jaunystę ir skubančią senatvę.

Programoje taip pat skambės opozicija lietuviškoms sutartinėms – supyktinė „Kūmas ir Kūma“, mamytėms dedikuojamas „Pieno fabrikėlis“ bei kaimynų santykius apdainuojanti „Netvarka“. Mažiems amžiumi bus skirta daina apie sriubos valgymo svarbą, o mažiems ūgiu – mažo žmogaus iš mažos šalies, bet didelių jausmų savininko – charizmatiškojo Dominyko Vaitiekūno paraiška „Jeigu aš būčiau didelis“.

Kalbėk! egle@fm99.lt

Kitos naujienos

Apie įdomius Alytaus istorinius įvykius ir būsimą parodą apie Alytaus senamiestį FM99 kalb...

Ši vasara, ypač ši savaitė, Lietuvoje visus alina karščiais. Apie karščio pavojus ir pove...

Tautiška giesmė šiemet bus transliuojama iš Alytaus – „Lietuvos kultūros sostinės 2022...

Alytuje prasideda I-asis Tarptautinis žemės meno simpoziumas „Žymės“. Liepos 1-9 dienomis šalies...